SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Запоріжжі демонтують 40-тонного «Залізного Фелікса». Голову вже знесли - 10.03.2016 13:59 — Новини Укрінформ
У Запоріжжі демонтують 40-тонного «Залізного Фелікса». Голову вже знесли

У Запоріжжі демонтують 40-тонного «Залізного Фелікса». Голову вже знесли

Фото
1169
Ukrinform
У Запоріжжі демонтують 40-тонний пам'ятник Феліксу Дзержинському, за процесом спостерігають близько сотні людей.

Наразі "Залізного Фелікса" розпиляли навпіл, голову та погруддя демонтували з допомогою крана, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Директор компанії підрядника Володимир Першин повідомив, що вага пам'ятника складає приблизно 40 тонн. Техніки, яка може підняти таку масу, у Запоріжжі немає, тому спочатку демонтували верхню частину монумента, а вже потім - нижню.

У Запоріжжі демонтують "Залізного Фелікса"

Фото: Смольєнко Дмитро/Укрінформ

Пам'ятник Феліксу Дзержинському у Запоріжжі встановили в 1977 році. Декілька разів місцеві активісти намагалися його знести - всі спроби були безуспішні. Монумент зроблено з сірого граніту, його висота - 6 метрів. Місцеві активісти пропонують встановити на його місці пам'ятник героям АТО.

Нагадаємо, рішення про демонтаж пам`ятників радянської доби було ухвалене на сесії Запорізької міськради 19 лютого цього року. 9 березня у Запоріжжі демонтували погруддя Серго Орджонікідзе, а на 17 березня заплановано демонтаж пам'ятника Леніну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>