SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Запоріжжі декомунізували Орджонікідзе. На черзі - ще два "ідоли" - 09.03.2016 12:30 — Новини Укрінформ
У Запоріжжі декомунізували Орджонікідзе. На черзі - ще два "ідоли"

У Запоріжжі декомунізували Орджонікідзе. На черзі - ще два "ідоли"

Фото
1636
Ukrinform
У Запоріжжі почали демонтаж пам'ятників радянським діячам. 

У середу знесли погруддя Серго Орджонікідзе перед райдержадміністрацією, повідомляє міський портал 061

«Сьогодні, 9 березня, у Запоріжжі демонтували погруддя Серго Орджонікідзе, яке стояло перед Вознесенівською (колишньою Орджонікідзевською) райдержадміністрацією», - йдеться у повідомленні.

Рішення про демонтаж пам`ятників радянської доби було ухвалене на сесії Запорізької міськради 19 лютого цього року. 11 березня повинні прибрати монумент Фелікса Дзержинського з майдану Волі, а 17-го - пам`ятник Леніну з центральної Запорізької площі (колишньої пл.Леніна).

У Запоріжжі декомунізували Орджонікідзе

Фото: Дмитро Смольєнко/Укрінформ

До спеціального рішення міськради вони зберігатимуться на території КП «Основаніє», повідомили в мерії.

Нагадаємо, 21 лютого в Запоріжжі стався конфлікт між захисниками гігантського пам'ятника Леніну та їх опонентами. Перші прибули в облцентр з Мелітополя з вимогою віддати пам`ятник під охорону ЮНЕСКО; місцеві закидали прихильників комуністичного ідола зеленкою та яйцями.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>