У Міськраді Сміли почубилися і оголосили імпічмент меру

У Міськраді Сміли почубилися і оголосили імпічмент меру

1442
Ukrinform
В місті Сміла на Черкащині під час сесії міськради 1 березня сталася бійка між радником мера Камілем Валетовым і представником "Правого сектора".

Про це повідомляє місцеве видання "Прочерк".

Цибко на початку засідання не вніс до порядку денного звернення депутатів про недовіру самому собі і відмовився ставити його на розгляд, пояснюючи, що юрист не дав йому правову оцінку.

Після цього один з членів місцевої організації Правого сектора, який прийшов на засідання, забрав у мера мікрофон. Допомогти Цибко хотів його радник Каміль Валетов і сталася бійка. Потім правоохоронці оточили трибуну.

Цибко разом з заступником і секретарем залишив засідання, а депутати таємним голосуванням висловили йому недовіру. "За" проголосували 28 осіб, троє - "проти". Всього в міській раді Сміли 36 депутатів.

Серед причин для недовіри меру депутати назвали той факт, що він не забезпечував взаємодію з міськрадою і проводив свої рішення через помічників, які перевищували службові повноваження. Нібито ті проводили незаконні перевірки і тероризували підрозділи виконавчого комітету.

Сам Цибко заявив, що розцінює рішення міськради як переворот. За його словами, люди, які раніше були при владі, намагаються повернуться до важелів управління.

Поліція, у свою чергу, відкрила за фактом драки в приміщенні міськради кримінальну справу за статтею 296 КК України "Хуліганство". Правоохоронці опитують свідків та збирають інформацію про подію, йдеться на сайті поліції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-