Телевежу на Карачуні збираються відновити навесні

Телевежу на Карачуні збираються відновити навесні

928
Ukrinform
Роботи з відновлення телевежі на Карачуні можуть розпочати цьогоріч у березні.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики України.

«Якщо будуть сприятливими погодні умови, то роботи (з відновлення телевежі на Карачуні - Ред.) розпочнуться вже у березні і телевежу до кінця весни буде введено в дію», - сказав радник міністра з питань функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець.

Він також пояснив, як проводяться роботи з відновлення українського телебачення в зоні АТО.

«У рамках чергового етапу моніторингової місії міністерства інформаційної політики України в зоні АТО ми відвідали чимало взводних і ротних опорних пунктів. Практично всюди, де керівники підрозділів дозволяють дивитися телевізор, українське телебачення є - ефірне чи супутникове. Але там, де ефірний сигнал нестійкий, для розширення українського мовлення, у минулому році ми встановили супутникові антени. Однак, під час зміни локації, деякі українські підрозділи забирали антени з собою, залишивши опорні пункти без телебачення. На допомогу, за нашим закликом, прийшли волонтери. А в тих випадках, коли і ефірного мовлення немає, і встановлене нами обладнання зникло, і волонтери не виручили, МІП складає перелік таких місць та приймає рішення з відновлення мовлення в проблемних точках, під час засідання комісії», - поінформував Бригинець.

Як зазначив речник, за минулий рік було встановлено 42 нових передавачі, переважна частина яких була безкоштовно надана західними партнерами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-