SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Жоден прихильник «опоблоку» не прийшов захищати Петровського - Філатов - 30.01.2016 14:04 — Новини Укрінформ
Жоден прихильник «опоблоку» не прийшов захищати Петровського - Філатов

Жоден прихильник «опоблоку» не прийшов захищати Петровського - Філатов

Фото
1425
Ukrinform
Мер Дніпропетровська Борис Філатов зазначив, що жоден прихильник «опоблоку» не прийшов захищати «Петровського».

Про це написав він у Facebook.

«Жоден прихильник «опоблоку» не прийшов захищати «Петровського». Обмежилися обуренням дистанційно. Боягузи. Включаючи депутатів, які слали прокльони на мою голову», – додав Філатов.

Окрім того, Борис Філатов назвав «боягузами» місцевих прихильників та депутатів «Опозиційного блоку».

Він також заявив, що не має ніякого стосунку до повалення пам’ятників у місті і не може «протистояти ініціативі вільних громадян».

Водночас, за даними з міськради, пам’ятник радянському діячеві майже повністю вцілів: під час демонтажу Петровський втратив лише нижню частину ніг.

«Після того, як подальшу долю пам'ятника буде вирішено, їх обіцяють прилаштувати йому знову», – заявили в міськраді.

У Дніпропетровську знесли пам'ятник більшовику Григорію Петровському

Виконувач обов’язків заступника міського голови Михайло Лисенко повідомив, що долю поваленого монумента вирішуватимуть разом із жителями Дніпропетровська. Ймовірно, поки його перевезуть на територію одного з комунальних підприємств.

Пам’ятник Григорієві Петровському в Дніпропетровську був встановлений 40 років тому. Ідея його знесення обговорювалася щонайменше десятиліття. Кілька років тому патріотично налаштована громадськість пропонувала демонтувати скульптуру й переплавити її на монумент жертвам Голодоморів.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-