Рівненщина: поточна ситуація в області та підготовка до опалювального сезону

Рівненщина: поточна ситуація в області та підготовка до опалювального сезону

Укрінформ
3 жовтня, 12:00 - брифінг на тему: "Рівненщина: поточна ситуація в області та підготовка до опалювального сезону".

Організатори: Медіацентр Україна — Укрінформ.

Спікер: Віталій Коваль - начальник Рівненської ОВА (онлайн).

Теми до обговорення:

  • Підготовка області до опалювального сезону.
  • Ремонтні роботи на об’єктах критичної інфраструктури: поточний стан.
  • Функціонування «Пунктів незламності в області».
  • Підготовка населення до зими та загальні настрої в регіоні.

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTVа також  ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672/aboutна фейсбук-сторінці  Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1BcnOYGJ4BVfV0io9vdlyfFP3w.

Підсумкові матеріали:

На Рівненщині накопичують стратегічний запас потужних генераторів

На Рівненщині накопичують стратегічний запас потужних генераторів під контролем ОВА та рятувальників, щоб у разі необхідності забезпечити підключення великих об’єктів.

Як передає Укрінформ, про це на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Фактично 60% всіх об’єктів соціальної сфери забезпечені генераторами. Ця цифра щодня збільшується. Розуміємо, що генератори і накопичувачі енергії потрібні будуть осінню і зимою», – сказав Коваль.

Водночас він пояснив, що в регіоні влада щодо забезпечення генераторами йде двома альтернативними шляхами. Перший – це забезпечення генераторами самих об’єктів, а другий – накопичення стратегічного запасу генераторів на складах, що контролюються ОВА та ДСНС. За його словами, такий алгоритм роботи показав ефективність у минулому році. Наприклад, якщо якийсь із великих об’єктів, де споживання 350-400 кіловат, залишався без електроенергії, то підрозділи ДСНС виїжджали на місце і забезпечували підключення.

«Немає сенсу тримати такі потужні генератори на кожному об’єкті, тому що це неефективно і досить дорого, а от на проміжних складах, які контролюються ДСНС, ОВА, РВА, такий підхід себе виправдовує по ефективності», – пояснює начальник ОВА.

Він також запевнив, що Рівненщина провела підготовчі роботи до зими на 100%, система ЖКГ, соціальна і комунальна сфери готові до початку опалюваного сезону.

За словами начальника ОВА, з бюджетів різних рівнів використано близько 200 млн грн на поточні ремонти теплотрас, ремонти котелень. Він наголосив, що всі заплановані заходи до 1 жовтня виконані. Крім того, Коваль розповів, що триває робота із захисту об’єктів критичної інфраструктури.

Начальник ОВА запевнив, що на ситуацію з проходженням опалювального сезону не вплине відсторонення від посади міського голови обласного центру, адже система влади у тергромадах має бути побудована на принципах сталості і на принципах безперервності. Як зазначив Коваль, весь комплекс ЖКГ міста Рівне працює і готується на 100%, в ОВА не бачать ніяких збоїв, фінансуються захищені статті, проблем з бюджетом немає.

Як повідомляв Укрінформ, суд відхилив апеляційну скаргу міського голови міста Рівне Олександра Третяка у справі про його відсторонення від посади.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-