Співпраця Уряду Канади та Фундації «Кленова Надія» задля порятунку важкопоранених українців

Співпраця Уряду Канади та Фундації «Кленова Надія» задля порятунку важкопоранених українців

Укрінформ
11 травня, 10:00 - пресконференція на тему: «Уряд Канади та Фундація «Кленова Надія» передають медичне обладнання для порятунку життя важкопоранених українців».

Організатор: Канадська Фундація «Кленова Надія».

Учасники: Олександр Бугай - головний анестезіолог ЗСУ; Василь Горошко - начальник відділення Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь», полковник медичної служби; Ірина Солошенко - волонтерка мобільної евакуації; Фредерік Гербер (Frederick Gerber)- військовий консультант Thornhill Medical; Кеслін Паудервей (Kathleen Powderley) - консультант з комунікацій Thornhill Medical; Тетяна Костюк - віцепрезидентка, cпівзасновниця Фундації «Кленова Надія»; Павло Рожак - директор з логістики в Україні Фундації «Кленова Надія»; Світлана Комінко - виконавча директорка, cпівзасновниця Фундації «Кленова Надія», модераторка.

Теми до обговорення:

  • Унікальність технологій переданого медичного обладнання.
  • Його цінність в контексті порятунку життя важкопоранених українців.
  • Потреби у наданні такого обладнання: хто та де буде використовувати його в Україні. Навчання анестезіологів, хірургів та медичного персоналу ефективному використанню медичного обладнання.
  • Проєкти фонду «Кленова Надія».

Довідково. Благодійний Фонд «Maple Hope Foundation» («Фонд Кленова Надія») заснований українськими громадськими діячами у Ванкувері у 2014 році. Фонд надає регулярну допомогу у військових, гуманітарних та соціальних напрямках.

Фундація «Кленова Надія» із початку повномасштабного вторгнення надала медичну допомогу в цивільні та військові шпиталі, центри мобільної евакуації поранених, а також гуманітарну допомогу для захисників та захисниць, внутрішніх переселенців, дітей війни та новоприбулих українців у провінцію Британська Колумбія на суму 8.7 млн канадських доларів.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Під час демонстрації ролика в ході прямого ефіру необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1BcnOYGJ4BVfV0io9vdlyfFP3w

Підсумкові матеріали:

Канада передала Україні 30 систем життєзабезпечення для лікування поранених

Уряд Канади та Фонд «Кленова Надія» передали Україні 30 систем життєзабезпечення MOVES SLC для допомоги у лікуванні тяжкопоранених українців.

Про це виконавча директорка, cпівзасновниця Фонду «Кленова Надія» Світлана Комінко повідомила під час пресконференції в Укрінформі.

«З того часу, як росія вторглася у 2022 році, наша організація надала гуманітарну допомогу на суму 243 мільйони гривень. І я дуже щаслива сьогодні, що ми прибули до України, щоб передати щедру пожертву – 30 систем штучної вентиляції легенів Tornhill Medical, для негайного використання в Україні Міністерством оборони», – поінформувала Комінко.

За її словами, медичне обладнання було передане урядом Канади. Вона також додала, що Tornhill Medical проведе навчання для військових лікарів, хірургів, анестезіологів, як працювати з системами життєзабезпечення.

Військовий консультант Thornhill Medical Фредерік Гербер зазначив, що торік, у межах передачі урядом Канади перших апаратів, тренування з їх використання пройшли 100 військових лікарів, фахівців системи військової медицини, а цього року навчання пройдуть ще 50 осіб.

«Ця унікальна система набагато легша і менша порівняно з усіма, які використовуються і виробляються іншими виробниками. Машина інтегрує в собі монітор життєзабезпечення, а також генератратор кисню. У поєднанні вони працюють разом для того, щоб покращити показники і попередити будь-які ускладнення, які можуть відбуватись», – розповів він.

На думку Гербера, пристрій значно полегшить роботу українських військових медиків.

«Так, звісно, це не танк, це не "джавелін", але це – унікальна система, яка рятуватиме життя як військових, так і цивільних. Наша мета – рятувати життя. І саме для цього 30 установок життєзабезпечення українських людей сьогодні вже знаходяться в Україні і будуть миттєво використовуватися в мобільній евакуації», – наголосив військовий консультант.

Своєю чергою, консультантка з комунікацій Thornhill Medical Кеслін Паудервей запевнила, що компанія й надалі продовжуватиме підтримувати місію порятунку життів українців.

«Ми дуже добре розуміємо, наскільки важливо рятувати життя, особливо людей, у яких поранення, травми, несумісні з життям. Хочемо запевнити, що ми будемо підтримувати надалі Україну і хочемо робити більше для України», – сказала вона.

Головний анестезіолог Збройних Сил України Олександр Бугай поінформував, що з минулого року обладнання від Thornhill Medical використовується при транспортуванні по території медичних закладів пацієнтів, які перебувають на штучній вентиляції, у кареті швидкої допомоги, на повітряних суднах.

«У нас виникла нагальна потреба, що потрібно було оснащувати наші санітарні потяги, і два апарати, які ви нам подарували при нашій першій зустрічі, там працюють постійно, щодня, рятуючи життя важкопораненим людям, військовим чи цивільним», – додав головний анестезіолог ЗСУ.

Він також підкреслив, що відповідний апарат унікальний тим, що його не потрібно підключати до елементів живлення, що дозволяє працювати автономно в польових умовах, та подякував представникам Tornhill Medical за надану Україні допомогу.

Інноваційні продукти Thornhill Medical розроблені для використання по всьому світу гуманітарними та військово-медичними командами для надання екстреної медичної допомоги.

Дослідження Thornhill, спрямовані на ефективне використання кисню, перетворюють підхід до догляду за пацієнтами в критичних умовах, а також спонукають до розвитку нових технологій, що створюють важливі рішення для порятунку життя.

Інновації Thornhill Medical представлені майже в 20 країнах, включаючи Україну.

Відео:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-