Висвітлення війни в Україні. Орієнтаційна сесія для представників іноземних медіа

Висвітлення війни в Україні. Орієнтаційна сесія для представників іноземних медіа

Укрінформ
9 червня, 11:00 -  орієнтаційна сесія для представників іноземних медіа: “Висвітлення війни в Україні”.

Організатори: Медіа Центр Україна — Укрінформ. 

Модератор: Андрій Шевченко -  Медіацентр Україна - Укрінформ

11:00

Висвітлення війни в Україні:

– як працювати з владою;

– особливості роботи в умовах воєнного стану;

– найцікавіші теми для висвітлення.

Панелісти: Олександр Гайн - Міністерство оборони; Юзеф Венскович - ЗСУ; Олеся Червінська - речниця МВС; Оксана Блищик - речниця Нацполіції; Руслан Музичук - речник НГУ; Андрій Демченко - речник ДПСУ; Олга Козак - речниця ДСНС; Олексій Соколов - Генштаб ЗСУ.

12:00

Медіа і безпека

Гість: Олександр Квері - «Репортери без кордонів».

12:30 Перерва на чай

12:45

Історичний брифінг:

– Україна і Росія;

– причини і приводи війни;

– європейський і глобальний контексти війни.

Гість: Володимир В’ятрович - історик, народний депутат України, боєць ТрО.

13:15

Воєнний брифінг:

- як розуміти географію війни в Україні;

- поточна ситуація у зоні бойових дій;

- зброя.

Панелісти: Аліна Фролова - заступник міністра оборони (2019-20), Центр оборонних стратегій; Микола Бєлєсков - Національний інститут стратегічних досліджень.

14:00 Завершення

Детальна інформація за посиланням: https://mediacenter.org.ua/orientationsession/ 

Просимо реєструватися за формою: https://forms.gle/VGyQiZqKtKHCMQJr9

Формат заходу – офлайн (Зала 1). 

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1). 

Прохання до журналістів прибувати за півгодини до заходу. 

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Підсумкові матеріали:

У Медіацентрі Україна – Укрінформ провели сесію для іноземних журналістів щодо висвітлення війни

У Києві в Медіацентрі Україна – Укрінформ відбулася орієнтаційна сесія для представників іноземних медіа “Висвітлення війни в Україні”, на якій обговорювались особливості роботи іноземних журналістів у країні в умовах воєнного стану, питання висвітлення ЗМІ воєнних дій.

Під час сесії пройшли чотири панелі: “Висвітлення війни в Україні”, “Медіа та безпека”, історичний брифінг, воєнний брифінг.

На першій панелі зустрічі були присутні заступник міністра культури та інформполітики Тарас Шевченко, представник Міністерства оборони Олександр Гайн, представник ЗСУ Юзеф Венскович, речниця Міністерства внутрішніх справ Олеся Червінська, речниця Національної поліції Оксана Блищик, речник Національної гвардії Руслан Музичук, речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко, речниця ДСНС Ольга Козак, представник Генерального штабу ЗСУ Олексій Соколов, представник організації «Репортери без кордонів» Олександр Квері та модератор Андрій Шевченко.

Представники органів державної влади України поінформували іноземних журналістів, зокрема, щодо питань акредитації для роботи в Україні, комунікації з органами влади в умовах воєнного стану, напрямків та особливостей роботи різних структур МВС та МОУ, торкнулися особливостей висвітлення російської агресії в Україні та її наслідків. Окремо розглянули питання забезпечення безпеки іноземних журналістів під час воєнних дій.

Історичний брифінг провів історик, голова Українського інституту національної пам'яті з 2014 по 2019 роки, народний депутат, зараз боєць ТРО Володимир В’ятрович, який розповів про причини війни росії проти України та розглянув європейський та глобальний контексти війни.

В ході орієнтаційної сесії відбувся воєнний брифінг за участю представниці Центру оборонних стратегій, заступниці міністра оборони у 2019-2020 роках Аліни Фролової, співробітника Національного інституту стратегічних досліджень Миколи Бєлєскова. Серед іншого експерти обговорили з іноземними медійниками поточну ситуацію у зоні бойових дій, питання постачання зброї в межах міжнародної допомоги Україні, а також використання цієї зброї Україною. Окрім цього, обговорили географію війни в Україні.

Як повідомлялося, Медіацентр Україна – Укрінформ є партнерською мережею медійних майданчиків у Києві, Львові та Харкові.

Медіацентр був створений як громадська ініціатива фахівців у галузі комунікацій, за підтримки центральної і місцевої влади. Фокусом його діяльності є робота з іноземними журналістами, налагодження ефективної комунікації влади, бізнесу та громадського сектору. А також – створення експертного середовища для напрацювання ефективних комунікаційних стратегій, що мають допомогти Україні перемогти у війні та відновитися після її завершення.

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-