Оперативна ситуація на фронті

Оперативна ситуація на фронті

Укрінформ
2 червня, 14:30 - брифінг на тему: «Оперативна ситуація на фронті».

Організатори: Медіа Центр Україна — Укрінформ.

Спікери: Ганна Маляр - заступниця міністра оборони України; Олексій Громов - заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ; Олексій Надточий - начальник оперативного управління Головного управління НГУ.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання до журналістів прибувати за півгодини до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: ukraine.media.centre.kyiv@gmail.com

Акредитація триватиме до 14:00 2 червня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Міноборони за тиждень передало для українських військових 26 тис. бронежилетів – Маляр

За минулий тиждень Міністерство оборони забезпечило для потреб Збройних сил України поставку 26 тисяч бронежилетів, 26 тисяч комплектів польової форми, 10 тисяч шоломів та 10 тисяч пар взуття.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна - Укрінформ повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«За минулий тиждень, з 24 травня до 1 червня, Міноборони було поставлено для потреб ЗСУ більше 26 тис. одиниць бронежилетів, більше 10 тис. шоломів, більше 10 тис. пар взуття та більше 26 тис. комплектів польової форми”, - сказала Маляр.

За її словами, на кінець квітня співвідношення у забезпеченні потреб ЗСУ, зокрема бронежилетами, по лінії Міністерства оборони становило 50%, інше — закупівлі та постачання з боку волонтерів та міжнародна допомога .

На кінець травня, як додала Маляр, Міноборони вже забезпечує 65% від загального обсягу потреб Збройних сил.

Вона додала, що Міноборони продовжує співпрацю з волонтерськими та міжнародними організаціями в цій сфері.

Як повідомлялося, Міністерство оборони за період дії воєнного стану спрямувало 121 млрд гривень на виплату грошового забезпечення військовослужбовців Збройних сил України. За червень вони мають отримати 64 млрд гривень.

За п'ять місяців на грошове забезпечення військових перераховано майже 232 млрд грн - Маляр

Починаючи з січня по травень на грошове забезпечення українських військовослужбовців було перераховано майже 232 млрд грн.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна - Укрінформ повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

“Загалом за 5 місяців, з січня по травень включно, на грошове забезпечення військовослужбовців Міністерством оборони перераховано майже 232 млрд грн. Це приблизно у 3,8 раза більше, ніж за весь минулий рік”, - сказала Маляр.

Вона нагадала, що безпосередньо з військовими розраховуються військові частини.

Заступниця міністра також поінформувала, що витрати на техніку, високоточну зброю, артилерію, БПЛА у 5,6 раза більші, ніж призначалося на озброєння в бюджеті на цей рік. Окремо на відновлення техніки, за словами Маляр, спрямовано 15,8 млрд грн.

Як повідомлялося, 28 лютого Кабмін на виконання указів Президента ухвалив рішення про винагороду українським військовослужбовцям, які воюють на передовій. В умовах воєнного стану військовослужбовцям ЗСУ, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки МОУ, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліцейським виплачуватиметься додаткова винагорода в розмірі 30 тис. грн в розрахунку на місяць.

Водночас військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують проведення заходів з національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, розмір додаткової винагороди збільшується до 100 тис. грн в розрахунку на місяць, пропорційно часу участі у таких діях та заходах.

Сім’ям загиблих на війні військовослужбовців виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 млн грн, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів.

Відео: 

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-