Людські історії війни. Що допомагає долати фашизм та ненависть агресора?

Людські історії війни. Що допомагає долати фашизм та ненависть агресора?

Укрінформ
25 березня, 14:30 - «круглий стіл» на тему: «Людські історії війни. Що допомагає долати фашизм та ненависть агресора?»

Організатор: Укрінформ.

Учасники: Юлія Бережко-Камінська - секретар Національної спілки письменників України по роботі з молодими авторами, лауреат літературної премії імені Григорія Тютюнника, Олександра Олеся та ін., журналіст, редактор; Наталка Фурса - поетеса, яка через 30 років повернулася у село на Полтавщині, де народилась і виросла; Богдана Гайворонська - поетеса, двічі потерпіла від московських «рятувальників». У 2014 році довелося втікати із Луганська, тепер – із Бучі…; Сергій Сай-Боднар - керівник Пресцентру Укрінформу, модератор.

Довідково. Учасники заходу розкажуть про свої враження від війни росії проти України зблизька та представлять свої нові поезії, присвячені наймасштабнішому лихоліттю 21 століття.

Формат заходу - онлайн (Zoom)

Журналісти зможуть поставити питання онлайн через ZOOM.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

Акредитація триватиме до 12:00 25 березня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання, після чого буде надано доступ до посилання на захід в Zoom.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Укрінформ започаткував проєкт про людські історії війни

Укрінформ представив проєкт «Людські історії війни. Що допомагає долати фашизм та ненависть агресора?».

Перший круглий стіл цього циклу відбувся онлайн в Укрінформі.

Проєкт передбачає живі історії людей, які пережили фізично й психологічно російську навалу на Україну, їхні думки, переживання та творчі рефлексії.

Цього разу учасники заходу розповіли про свої враження зблизька від війни росії проти України та представили свої нові поезії, присвячені наймасштабнішому лихоліттю 21 століття.

Учасниками першого такого заходу започаткованого циклу стали:

Юлія Бережко-Камінська - секретарка Національної спілки письменників України по роботі з молодими авторами, лауреатка літературної премії імені Григорія Тютюнника, Олександра Олеся, журналістка, редакторка;

Наталка Фурса - поетеса, яка через 30 років повернулася у село на Полтавщині, де народилась і виросла;

Богдана Гайворонська - поетеса, двічі потерпіла від московських «рятівників», якій у 2014 році довелося втікати з окупованого Луганська, а тепер – із Бучі.

Як повідомлялося, з 24 лютого триває російське вторгнення до України. Агресор обстрілює та руйнує ключові об'єкти інфраструктури, житлові квартали українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію.

Відео:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-