Іноземні інвестиції в український аграрний бізнес: історія успіху Edinstvo Group та DCP й FMO

Іноземні інвестиції в український аграрний бізнес: історія успіху Edinstvo Group та DCP й FMO

Укрінформ
18 травня, 13:00 - пресконференція на тему: «Іноземні інвестиції в український аграрний бізнес: історія успіху Edinstvo Group та DCP й FMO»

Організатор: Diligent Capital Partners (DCP).

Учасники: Роман Лещенко - міністр аграрної політики та продовольства України; George Janssen - Senior Investment Officer, Private Equity, FMO; Данил Пасько - співкеруючий партнер Diligent Capital Partners; Сергій Семеняченко - співзасновник Edinstvo Group; Сергій Бакум - CEO Edinstvo Group.

Коротко. Інвестиційний фонд Diligent Capital Partners (DCP) та нідерландський банк розвитку FMO інвестують $20 млн у компанію Edinstvo Group – провідного виробника кормів для промислових клієнтів, фасованих комбікормів, преміксів, концентратів та кормових добавок. Інвестиції будуть спрямовані на будівництво заводу з переробки сої, розширення потужностей по виробництву кормових добавок і встановлення додаткових ліній по виробництву фасованого комбікорму. Учасники прес-конференції поділяться деталями угоди, а також розкажуть про особливості залучення великих іноземних інвестицій в український аграрний сектор.

Довідково. Diligent Capital Partners (DCP) – фонд прямих інвестицій з фокусом на експорто-орієнтовані компанії, агробізнес, а також компанії з сектору поживчих товарів та послуг. 

FMO – нідерландський банк розвитку. Як провідний імпакт-інвестор, FMO підтримує зростання приватного сектору в країнах та на ринках, що розвиваються, за допомогою інвестицій в амбітні проєкти та підприємців. Маючи 50-річний досвід роботи, в FMO переконані, що сильний приватний сектор сприяє економічному та соціальному розвитку, надає людям можливості для використання своїх навичок та покращення якості життя. Фокус FMO зосереджений на трьох секторах: фінансові установи, енергетика та агробізнес, харчова промисловість та водні ресурси. FMO є одним із найбільших банків розвитку приватного сектору, під його управлінням - 9.3 млрд євро в понад 85 країнах світу.

Edinstvo Group – провідний виробник кормів в Україні, що раніше входив до складу Inter Edinstvo Holding. Компанія виробляє комбікорм для промислових клієнтів, широкий спектр фасованих комбікормів, преміксів білково-вітамінних концентратів та кормових добавок, а також займається дистрибуцією ветеринарних препаратів, вакцин і товарів для домашніх тварин. Продукція реалізується під торговими марками «Щедра нива», «Баланс Оптима», Feedline, BestMix, Provitan, ТОП Корм, MAX Ефект, FeedMix, Intelligent Nutrition, AnimAll.

Акредитація представників ЗМІ: https://bit.ly/3bqA9wV 

Захід відбудеться онлайн через сервіс відеозв’язку ZOOM

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV 

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Інвестфонд Diligent Capital Partners та нідерландський банк FMO інвестують $20 млн у у переробку сої та виробництво кормів

Інвестиційний фонд Diligent Capital Partners (DCP) та нідерландський банк розвитку FMO уклали угоду про інвестицію 20 млн дол. в українську компанію Edinstvo Group для будівництва заводу з переробки сої, розширення потужностей із виробництва кормових добавок та встановлення додаткових ліній з виробництва фасованого комбікорму.

Про це йшлося в Укрінформі під час пресконференції «Іноземні інвестиції в український аграрний бізнес: історія успіху Edinstvo Group та DCP й FMO».

Як зазначив співкеруючий партнер Diligent Capital Partners Даниїл Пасько, рішення укласти угоду про інвестиції 20 млн дол. у компанію Edinstvo Group було ухвалено тому, що Україна є одним з найкращих регіонів світу для харчового виробництва, країною, яка має високу конкурентну привабливість на глобальному ринку.

Пасько додав, що угода про інвестиції у будівництво заводу з виробництва комбікормів є довгостроковою.

«Особливо цінним є укладання угоди на етапі початку земельної реформи, яка буде однозначним стимулом для розвитку аграрного сектору України. Група компаній Edinstvo Group шукала не просто фінансового інвестора, ми шукали партнерів з корпоративним досвідом та щирим бажанням розвивати український аграрний сектор», – підкреслив співзасновник Edinstvo Group Сергій Семеняченко.

За словами міністра аграрної політики України Романа Лещенка, міністерство як державна інституція і він особисто будуть усіляко підтримувати такі проєкти, що «інвестують у виробництво, а не просто у щорічний збір урожаю», дають можливість працювати на перспективу, якісно планувати державні видатки, затрати на роки вперед.

«Для Мінагрополітики важливо, щоб в Україну йшли якісні інвестиції, які будуть привносити передові технології. Наша держава зацікавлена в залученні в економіку інвестицій, які допоможуть взаємовигідно співпрацювати в агропромисловому комплексі», - наголосив Лещенко

На його переконання, сьогоднішні інвестиції у збільшення потужностей для переробки сої, випуску кормових добавок, комбікорму, "чітко свідчать" про довіру інвесторів до зростання агросектору загалом і до тваринницької галузі зокрема.

Компанія Edinstvo Group - провідний український виробник кормів для промислових клієнтів, фасованих комбікормів, преміксів, концентратів та кормових добавок, соняшникової олії та яєць. На ринку працює з 1989 року. Центральний офіс розташований у Полтаві, промислові потужності - у Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській та Хмельницькій областях.

Відео:

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-