Представлення Доповіді про стан ядерної та радіаційної безпеки в Україні у 2020 році

Укрінформ

13 квітня о 10:00 відбудеться пресконференція на тему: «Представлення Доповіді про стан ядерної та радіаційної безпеки в Україні у 2020 році». 

Організатор: Державна інспекція ядерного регулювання України.

Учасники: Григорій Плачков - Голова Держатомрегулювання – Головний державний інспектор з ядерної та радіаційної безпеки України; Руслана Тріпайло - заступник Голови Держатомрегулювання – заступник Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України.

Модератор: Тетяна Княжницька - начальник Управління інформаційно-аналітичного забезпечення та цифрового розвитку Держатомрегулювання.

Коротко. Під час пресконференції буде коротко представлено основні події і досягнення 2020 року та стан безпеки ядерних установок, об’єктів з поводження з радіоактивними відходами, джерелами іонізуючого випромінювання, процесу зняття з експлуатації ЧАЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, використання та виробництва джерел іонізуючого випромінювання, стану фізичного захисту ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів та інших джерел іонізуючого випромінювання, аварійної готовності та реагування, буде надано інформацію щодо міжнародного співробітництва тощо.

Довідково. Вашій увазі пропонується Доповідь про стан ядерної та радіаційної безпеки в Україні у 2020 році, що підготовлена Державною інспекцією ядерного регулювання України з використанням звітних даних суб’єктів діяльності у сфері використання ядерної енергії.

До участі у заході запрошуються усі зацікавлені, представники міжнародних організацій, громадського сектору та ЗМІ.

Питання до обговорення просимо надсилати до 16:00 12 квітня на e-mail:  tv.kniazhnytska@snriu.gov.ua

Контактна особа: Тетяна Княжницька (тел.: 067 990 20 34, e-mail: tv.kniazhnytska@snriu.gov.ua).

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Захід відбудеться онлайн через сервіс відеозв’язку ZOOM

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Відео: 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-