Презентація першого в Україні 3D-балету  «Лебедине озеро»

Презентація першого в Україні 3D-балету «Лебедине озеро»

Укрінформ
24 лютого, 14:00 - Пресконференція з нагоди прем'єри всесвітньо відомого балету «Лебедине озеро» у 3D-форматі

Організатори:  ТОВ «Агентство РОКА».

Спікери:  Христина Шишпор - народна артистка України, продюсер;  Руслан Бенціанов -  заслужений артист України, художній керівник; Денис Черевичко - Прем'єр-етуаль Віденської опери.

Коротко. Вперше в Україні продюсерська компанія Ukrainian World Ballet представить поєднання світової класики балету та 3D-декорацій. 

Коли: 17 березня 2021 року, 19:00.

Де: Палац «Україна». 

На одній сцені - 80 артистів балету, масштабні декорації доповненої реальності та 2,5 години шоу у супроводі симфонічного оркестру Київської опери (Kyiv Opera Theatre) під керівництвом  заслуженого артиста України, відомого постановками в США, країнах Європи та Азії Віктора Плоскіни

У складі київської трупи - провідні артисти українського балету.

Партію Принца Зігфріда виконає прем'єр Віденської державної опери Денис Черевичко, який входить до «ТОП 5 чоловіків українського балету, що підкорили світ» на думку видання ELLE.

Віртуозна прима-балерина Словацького національного театру в Братиславі Ольга Челпанова втілить на сцені дві протилежні ролі - ніжну Одетту і фатальну Одиллію, а прем'єр Національної опери України Олексій Тютюнник в образі злого генія Ротбарта змусить затамувати подих кожного глядача в залі.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місця обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: //www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Підсумкові матеріали:

В Україні вперше покажуть 3D-балет «Лебедине озеро»

Прем’єра всесвітньо відомого балету «Лебедине озеро» вперше у 3D-форматі відбудеться 17 березня в Києві.

Про це повідомили організатори проєкту на пресконференції в Укрінформі.

«Нова продюсерська група Ukrainian World Ballet представляє новий проєкт «Лебедине озеро» у форматі 3D, з яким ми зараз стартуємо в Україні, а далі будемо просувати його в Європу і в світі. В Україні це вперше. Такого ще ніхто не робив. Ми зібрали потужну команду професіоналів у галузі класичного балету, в шоу-бізнесі, і саме завдяки цьому симбіозу народився формат балетної вистави, який поєднує вічну классику та новітні технології», - сказав керівник проєкту Андрій Сергєєв.

За його словами, це новий формат в Україні.

Вистава відбудеться на сцені Палацу «Україна» 17 березня: 80 артистів балету - у масштабних декораціях доповненої реальності, шоу супроводжуватиме симфонічний оркестр Київської опери (Kyiv Opera Theatre) під керівництвом заслуженого артиста України Віктора Плоскіни, відомого постановками в США, країнах Європи та Азії.

Продюсер проєкту – прима Національної опери народна артистка України Христина Шишпор зазначила, що не так давно отримала звання, і це визначило її подальшу місію, щоб донести любов до балету людям і залучити до цього молодь, - а саме зайнятися продюсуванням.

«Формат «Лебедине озеро» - 3D передбачає використання більш потужних та сучасних візуальних ефектів та 3D-декорацій. А це саме те, чого жадає сучасний глядач. Талант українських артистів балету та нові можливості оздоблення спектаклю абсолютно точно виведуть цю перлину класики на новий рівень сприйняття», - переконана Шишпор.

Вона додала, що змалечку мріяла танцювати Одетту та Оділію в «Лебединому озері», виконувала ці ролі на сцені, а зараз вірить, що вічна класика у новому форматі може вразити глядача.

У цьому зв'язку художній керівник проєкту заслужений артист України Руслан Бенціанов заявив, що цей балет – справді нове, цікаве і незвичне явище.

«Ми не відходимо від канонів класики – це найголовніше – зберігаємо хореографію народного артиста Валерія Ковтуна. Щодо формату 3D – це спеціальний контент, виготовлений саме під цю виставу. LED-екрани розширять межі простору. Буде 10 тонн LED-екранів. Це сенсація, такого ніхто ще не робив», - сказав він.

За словами Бенціанова, глядач побачить «живі декорації» і зможе зануритись усередину дійства. Головні партії виконуватимуть прем’єр Віденської опери Денис Черевичко, прима-балерина Словацького національного театру в Братиславі Ольга Челпанова та прем’єр Національної опери України Олексій Тютюнник.

За словами Бенціанова, вистава відкладалася і команда очікувала на цю подію цілий рік, а тепер її чекають глядачі.

«Нас радує, що є ажіотаж серед людей, що їм це цікаво, тому що наше завдання, щоб глядач був задоволений і вражений», - підкреслив він.

Представляючи прем’єра Віденської державної опери українця Дениса Черевичка, художній керівник проєкту зазначив, що це «справді дуже талановитий, універсальний танцівник, який своєю майстерністю завоював визнання на багатьох сценах світу».

Сам танцівник, який спілкувався в онлайн-форматі з Відня, висловив сподівання, що «Лебедине озеро» в новому форматі буде чимось надзвичайним.

«Я з нетерпінням очікую на приїзд в Україну. Цей проєкт для мене дуже важливий, і мені би хотілось зробити власний внесок в український балет, в українське мистецтво», - сказав Черевичко.

З огляду на ризики, пов'язані з пандемією, зал Палацу «Україна» буде заповнений лише наполовину.

«Хотілося б, щоб багато людей побачили виставу. Але ми сподіваємося її повторити», - зауважив Бенціанов.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-