Публічне підписання меморандуму про співробітництво між Фондом держмайна України та Ukraineinvest

Публічне підписання меморандуму про співробітництво між Фондом держмайна України та Ukraineinvest

Укрінформ
22 лютого, 14:00 - Підписання Меморандуму про співробітництво між Фондом держмайна України та UkraineInvest і брифінг про плани в сфері приватизації на 2021 рік

Організатор: Фонд державного майна України.

Спікери: Дмитро Сенниченко - голова Фонду державного майна України; Сергій Цівкач - виконавчий директор UkraineInvest.

Коротко. Спікери розкажуть про приватизаційний процес, результати та плани в цьому напрямі, інтереси потенційних інвесторів та очікування від приватизації, а також ознайомлять з об’єктами, які будуть виставлені на приватизацію найближчим часом. Окрім того, представників ЗМІ ознайомлять з комплексним законопроєктом щодо сприяння залученню інвестицій через приватизацію.

Запрошуємо представників ЗМІ до участі у публічному підписанні Меморандуму про співробітництво між Фондом держмайна України та UkraineInvest.

Акредитація представників ЗМІ за посиланням:  https://cutt.ly/Xk0Oagw

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місця обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: //www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Підсумкові матеріали:

ФДМУ в І півріччі планує виставити на аукціон два-три об'єкти великої приватизації

Фонд державного майна України (ФДМУ) планує у першому півріччі 2021 року виставити на аукціони, два або три об'єкти великої приватизації.

Про це сказав голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко під час пресконференції стосовно "Публічного підписання меморандуму про співробітництво між Фондом держмайна України та Ukraineinvest" в Укрінформі.

"Ми підготували декілька об'єктів для приватизації. Це ОГХК, готель "Президент", завод "Більшовик", ОПЗ, Обленерго. Ми готові вже в першому півріччі цього року виставити два або три об'єкти на велику приватизацію, при умові якщо Верховна Рада зніме заборону на проведення аукціонів", - сказав Сенниченко.

Він нагадав, що в 2020 році приватизація принесла бюджету понад 3 млрд грн.

Як повідомляв Укрінформ, 4 лютого Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроєкт щодо розблокування великої приватизації. На початку коронакризи, Верховна Рада внесла зміни до Закону про приватизацію, заборонивши підготовку та проведення аукціонів великої приватизації.

У 2021 році Фонд державного майна планує отримати від приватизації 12 млрд грн.

Стартова ціна ОГХК становитиме декілька мільярдів гривень – Сенниченко

Стартова ціна АТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК) на приватизаційному конкурсі становитиме декілька мільярдів гривень.

Про це в Укрінформі під час пресконференції стосовно публічного підписання меморандуму про співробітництво між Фондом державного майна України (ФДМУ) та Ukraineinvest повідомив голова Фонду Дмитро Сенниченко.

"ОГХК – на фінальному етапі підготовки. Ми зробили всю підготовчу роботу і можемо виставити цей об'єкт на аукціон у першій половині цього року. Стартова ціна становитиме декілька мільярдів гривень", - сказав Сенниченко.

Він також додав, що у ІІ півріччі може бути виставлено на продаж Одеський припортовий завод.

Як повідомлялося, АТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" – один із найбільших у світі видобувачів рутилового та цирконієвого концентратів. ОГХК створено урядом України в 2014 році з метою об'єднання Вільногірського гірничо-металургійного комбінату та Іршанського гірничо-збагачувального комбінату, які були повернуті після лізингу у власність держави.

Фонд державного майна планує цьогоріч отримати від приватизації 12 млрд грн.

Продаж у І півріччі об'єктів великої приватизації може поповнити бюджет на понад 9 млрд грн - Сенниченко

За умови скасування заборони на проведення великої приватизації, у І півріччі 2021 року Фонд державного майна України може виставити на аукціони два або три об'єкти, продаж яких забезпечить надходження до бюджету понад 9 млрд гривень.

Про це в Укрінформі під час пресконференції стосовно "Публічного підписання меморандуму про співробітництво між Фондом держмайна України та Ukraineinvest" сказав голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко.

"Якщо Верховна Рада зніме заборону на проведення аукціонів, ми в І півріччі можемо мати два або три аукціони, з надходженнями в бюджет більше 9 млрд гривень", - сказав Сенниченко.

Як повідомляв Укрінформ, 4 лютого Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроєкт щодо розблокування великої приватизації. На початку коронакризи Верховна Рада внесла зміни до Закону про приватизацію, заборонивши підготовку та проведення аукціонів великої приватизації.

У 2021 році Фонд державного майна планує отримати від приватизації 12 млрд гривень.

На ОГХК претендує 13 потенційних інвесторів – Сенниченко

На АТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК) претендує 13 потенційних покупців з різних країн. Про це в Укрінформі під час пресконференції стосовно публічного підписання меморандуму про співробітництво між Фондом державного майна України (ФДМУ) та Ukraineinvest повідомив голова Фонду Дмитро Сенниченко.

"Є запити щодо об'єктів великої приватизації від міжнародних компаній. Напрацьовано багато інформації по кожному об'єкту великої приватизації, яка може застаріти і не бути актуальною, якщо нам не дадуть провести аукціон. По ОГХК радник має запити від 13 компаній, серед яких відомі спеціалізовані компанії Австралії, Японії", - сказав Сенниченко.

Він висловив сподівання, що Верховна Рада підтримає у другому читанні законопроєкт про розблокування великої приватизації.

Як повідомлялося, АТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" – один із найбільших у світі видобувачів рутилового та цирконієвого концентратів. ОГХК створено урядом України в 2014 році з метою об'єднання Вільногірського гірничо-металургійного комбінату та Іршанського гірничо-збагачувального комбінату, які були повернуті після лізингу у власність держави.

Фонд державного майна планує цьогоріч отримати від приватизації 12 млрд грн.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-