Діяльність та досягнення ГО «УАДР» за 2020 рік. Перспективи розвитку на 2021 рік

Діяльність та досягнення ГО «УАДР» за 2020 рік. Перспективи розвитку на 2021 рік

Укрінформ
23 грудня, 13:00 - пресконференція на тему: «Діяльність та досягнення ГО «Українсько-Арабська ділова рада» за 2020 рік. Перспективи розвитку на 2021 рік»

Організатор: ГО «Українсько-Арабська ділова рада».

Спікери: шейх Емад Абу-Алруб - президент ГО «Українсько-Арабська ділова рада»; Олег Березюк - віцепрезидент ГО «Українсько-Арабська ділова рада»; Вадим Дробот – віцепрезидент ГО «Українсько-Арабська ділова рада»; Ахмед Модхіш - віцепрезидент ГО «Українсько-Арабська ділова рада».

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв'язку з карантинними заходами кількість місць обмежена

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Підсумкові матеріали:

Українсько-Арабська ділова рада налагодила співпрацю з 22 країнами

Українсько-Арабській діловій раді за 4 роки існування вдалося налагодити співпрацю 22 країн з Україною.

Про це сказав президент ГО «Українсько-Арабська ділова рада» шейх Емад Абу-Алруб на пресконференції в Укрінформі, підбиваючи підсумки діяльності організації за 2020 рік.

«Ми досягли великих результатів за 4 роки існування. Ми працюємо з 22 країнами. Різний менталітет, різні інтереси у кожної країни. Ми створили найбільший міст між Україною та арабським світом. Ми створили довіру, і це головне для ділового партнерства», - наголосив шейх Емад Абу-Алруб.

Водночас він вважає, що Україна має набагато більший потенціал для співпраці з арабським світом.

«Ми багато працювали цього року, але з такою країною, як Україна, з її можливостями й потенціалом ми повинні працювати ще більше. За весь час існування нашої ділової ради жодна людина не залишила нашу команду. Це свідчить про те, якою є наша дружба, повага й спільні високі цілі», - сказав очільник УАДР.

Він вручив грамоти-подяки та подарунки від Українсько-Арабської ділової ради українським та арабським бізнесменам, політикам, громадським діячам.

Українсько-арабську ділову раду (УАДР) створено 14 грудня 2016 року для залучення інвесторів в різні галузях економіки України, зокрема в її банківський сектор.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-