«Українці Разом!». Соціальна картка учасника АТО

«Українці Разом!». Соціальна картка учасника АТО

Укрінформ
10 грудня, 11:00 - пресконференція на тему: «Соціальна картка учасника АТО «Українці  Разом!» - ефективна програма соціально-правового захисту учасників АТО/ООС та членів їх сімей»

Організатор: Всеукраїнське об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!».

Учасники: Руслан Руденко - голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!»; Олександр Терещенко - заступник міністра у справах ветеранів України; Ігор Гордійчук - Герой України, офіцер Головного командного центру Генерального штабу Збройних сил України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна, генерал-майор Збройних сил України; Ярослав Сподар - заступник командувача Національної гвардії України, генерал-лейтенант; Віктор Толочко - голова Національного Комітету ветеранів війни, волонтерів та учасників АТО України, командир батальйону імені генерала Кульчицького (2014-2020), полковник; Володимир Гончаров - заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К»;  Віктор Кіріченко - Віце-президент Федерації футболу учасників АТО; Микола Білосвіт - командир 112 окремої бригади територіальної оборони, екс командир 12 окремого мотопіхотного батальйону, полковник Збройних сил України; Олександр Стадніченко - креативний продюсер Радіогрупи УМХ, представники сектора безпеки та оборони, соціально відповідального бізнесу, ветеранських та волонтерських організацій України.

Довідково. Соціальна картка учасника АТО «Українці  Разом!» – це програма соціально-правового захисту учасників АТО/ООС та членів їх сімей, яка була створена у  2015 року за ініціативи Всеукраїнського об'єднання учасників АТО «Українці-Разом!».

Як повідомляють організатори, близько 250 тисяч учасників бойових дій долучились до недержавної програми «Соціальна картка учасника АТО». Вони отримали адресну допомогу у вигляді знижок на товари і послуги від  партнерів програми «Українці-Разом!», яких на сьогодні понад 2,5 тисячі.

Додаткова інформація на офіційному сайті Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!» за посиланням: www.ukrazom.org

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв'язку з карантинними заходами кількість місць обмежена

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Підсумкові матеріали:

Захисники України отримали допомоги майже на мільярд гривень від партнерів «Українці-Разом!»

Майже на мільярд гривень допомоги отримали захисники України від партнерів соціальної картки учасника АТО "Українці-Разом!".

Про це на пресконференції в Укрінформі повідомили учасники Всеукраїнського Об'єднання учасників АТО «Українці-Разом!".

«За шість років роботи програми соціальна картка учасника АТО «Українці-Разом!» більше 254 тисяч захисників України, які отримали свої картки, змогли отримати адресної допомоги більше, ніж на 918 мільйонів гривень, у вигляді знижок на товари і послуги у партнерів програми «Українці-Разом!», яких на сьогодні вже більше 2,5 тисяч по всій Україні від сотень ФОПів до десятків всеукраїнських торговельних мереж», - розповів Руслан Руденко, голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!».

За його словами, волонтери, підприємці, соціально відповідальний бізнес та захисники України об'єдналися на одній платформі «Українці-Разом!» і створили ефективну й унікальну систему взаємодопомоги, адже нічого подібного в Україні в таким масштабах за кількістю залучених учасників АТО/ООС та розмірах адресної їм допомоги немає.

Заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К» Володимир Гончаров наголосив, що компанія «Епіцентр» ніколи не заходить ні з ким в колаборацію, але вважає за честь приєднатися до цього проєкту і підтримати наших військовослужбовців.

«На сьогодні ми допомогли здійснити 3,5 млн покупок у нашій мережі учасниками цієї програми, а це понад 120 млн грн, які ми надали у вигляді додаткових знижок на товари, які, як вважаємо, повертають наших ветеранів до мирного життя. І це наша можливість бути вдячними нашим ветеранам», - зазначив Гончаров, повідомивши, що зараз «Епіцентр» запускає ще й онлайн-сервіс на сайті торгівельної мережі для учасників програми «Українці-Разом!».

Менеджерка з комунікацій торгівельної мережі «Фокстрот» Оксана Ковальчук наголосила, що співпраця торгівельної мережі з організацією «Українці-Разом!» розпочалася в квітні 2016 року і за цей час кількість учасників програми збільшилась до 40 тис. осіб.

«У середньому щомісяця учасники АТО, члени сімей загиблих здійснюють близько тисячі візитів до нашої мережі й отримують знижки до 6 млн грн. Під час COVID-19 ми також допомагаємо госпіталям, де перебувають ветерани війни – до Кременчуцького й Львівського госпіталів ми передали пральні машинки, телевізори, щоб учасники війни, які повертаються на реабілітацію, мали можливість комфортно проводити час», - розповіла Ковальчук і додала, ця картка також активна в інтернет-магазині торгівельної мережі «Фокстрот».

Заступник міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко переконаний, що така допомога українським воїнам є важливою не лише з матеріальної, а й з моральної точки зору.

«Це важливо не тільки з матеріальної, а й з моральної точки зору. Це наша спільна держава й незалежність, і важливо, щоб кожен на своєму місці підтримував і робив свій внесок у боротьбу. Дуже важливо, коли бізнес долучається до працевлаштування ветеранів, допомагає соціалізації й адаптації ветеранів. Пандемія також є серйозним викликом, і такі програми допоможуть нам спільно прийняти цей виклик і перемогти», - наголосив Терещенко.

Організатори програми «Українці-Разом!» закликали соціально-відповідальний бізнес долучатися до цієї важливої й потрібної для країни ініціативи.

Всеукраїнська програма допомоги захисникам України - Соціальна картка учасника АТО «Українці -Разом!» є недержавною програмою, волонтерським реалізованим проєктом, унікальною платформою взаємодії і взаємодопомоги сотень тисяч захисників України та членів їхніх сімей, які отримують адресну допомогу, і тисяч підприємців та соціально-відповідального бізнесу України, які з початку російсько-української війни допомагають і підтримують захисників України в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Засновником програми є Всеукраїнське об'єднання учасників АТО «Українці-Разом!».

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-