Хто і для чого блокує роботу ПАТ «Львівська вугільна компанія»?

Хто і для чого блокує роботу ПАТ «Львівська вугільна компанія»?

Укрінформ
23 серпня, 14:00 - Хто і для чого блокує роботу ПАТ «Львівська вугільна компанія»? 

Організатор: Володимир Постоленко.

Спікери: Володимир Постоленко – керуючий санацією ПАТ «Львівська вугільна компанія»; Віктор Овдієнко – адвокат.

Коротко.  Учасники пресконференції звернуться до Президента України, щоб проінформувати про ситуацію на ПАТ «Львівська вугільна компанія».

Підсумкові матеріали:

Львівська вугільна компанія звернулася до Зеленського через рейдерське захоплення

Представники ПАТ «Львівська вугільна компанія» звернулися до Президента України Володимира Зеленського через рейдерське захоплення.

Про це під час прессконференції в Укрінформі сказав керуючий санацією ПАТ «Львівська вугільна компанія» Володимир Постоленко, повідомляє кореспондент агенства.

"1 серпня 2019 року група рейдерів на чолі з колишнім директором підприємства захопили компанію. На підприємстві перебуває близько 50 осіб, здійснюється несанкціонований вивіз продукції. Якщо рейдери і надалі будуть працювати на ПАТ "Львівська вугільна компанія", не виключено, що весь західний регіон, львівсько-волинський вугільний басейн можуть зупинитися, а 10 тис. працівників залишаться без роботи", - сказав Постоленко.

Він звернувся до Президента України Володимира Зеленського з проханням розібратися у ситуації.

"Володимире Олександровичу, віримо, що завдяки вам буде проведене розслідування правоохоронними органами, а законність довкола підприємства буде відновлена. Усі ті люди, які займалися рейдерським захопленням і шахрайськими діями, будуть притягнені до відповідальності", - наголосив Постоленко.

Відео з пресконференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-