Відкриття Німеччиною ринку праці в 2020 році: яка частина українських трудових мігрантів планує залишити Польщу?

Відкриття Німеччиною ринку праці в 2020 році: яка частина українських трудових мігрантів планує залишити Польщу?

Укрінформ
8 липня, 11:00 - Презентація соціологічного дослідження «Працівник з України – між Польщею і Німеччиною»

Організатори: Польська компанія EWL S.A.; Фонд підтримки мігрантів на ринку праці «EWL» (Польща);  Центр східноєвропейських студій  Варшавського університету.

Учасники: Станіслав Домбровський – операційний директор «EWL Україна»; Марцін Колодзєйчик – директор міжнародної рекрутації «EWL»; Марія Кузенко – керівник відділу легалізаціїї «EWL»; Анатолій Зимнін – PR-менеджер, «EWL».

Питання до обговорення:

Яка частина українських трудових мігрантів планує залишити Польщу заради працевлаштування в Німеччині?

Як виглядає часова перспектива міграції громадян України з Польщі до Німеччини?

Який відсоток українців, котрі працюють у Польщі відповідає основним критеріям, встановленим німецьким урядом?

Що переконує громадян України до пошуку роботи на Заході?

Довідково. Соціологічне дослідження «Працівник з України – між Польщею і Німеччиною» було проведено 17 квітня - 31 травня 2019 року компанією EWL S.A., Фондом підтримки мігрантів на ринку праці «EWL» та Центром східноєвропейських студій Варшавського університету.  Методом безпосереднього індивідуального анкетування  було опитано 855 громадян України, які приїхали на роботу до Польщі.

Детальніше за посиланням: http://bit.ly/2XCWgub

Додаткова інформація за тел.: +48 535 888 815, e-mail: anatol.zymnin@ewl.com.pl (Анатолій Зимнін, PR-менеджер EWL S.A.)

Підсумкові матеріали:

У Польщі працюють до 1,5 млн українських громадян — експерт

Кількість українських громадян, які виїхали на заробітки до Польщі, складає від 1,2 млн до 1,5 млн осіб.

Про це на презентації в Укрінформі соціологічного опитування “Працівник з України: між Польщею та Німеччиною” сказав PR-менеджер польської компанії «EWL» Анатолій Зимнін.

“За останніми даними, офіційними і неофіційними, в Польщі працює від 1 млн 200 тис. до 1,5 млн українських громадян. Останню цифру — 1,5 млн — оголосив минулого тижня консульський відділ України в Варшаві”, - сказав Зимнін.

За даними соціологічного дослідження, проведеного EWL S. A., Фондом підтримки мігрантів на ринку праці EWL та Центром східноєвропейських студій Варшавського університету, серед українців, які зараз працюють у Польщі, 60,1% - чоловіки, 39,9% - жінки. Найбільша вікова група серед українських трудових мігрантів в Польщі — від 26 до 35 років — 32%, працівники віком 36-45 років складають 23,1%, від 18 до 25 років — 29,2%. Працівники віком від 46 до 55 років складають 13,2% від загальної кількості, а старші 55 років — 2,5%

Більшість трудових мігрантів у Польщі до переїзду з України проживали в містах — 59,5% (для порівняння в 2018 році — 73%), з сіл та селищ міського типу - 40,2% ( у 2018 році про це повідомили 27%).

Так, найбільше українців, які брали участь в дослідженні, приїхали в Польщу із західних областей України - 33,2% (33,1% в 2018 році), з центру України — 30,6% ( в 2018 році — 30,1%), зі східних областей — 10,8% ( у 2018 році — 7%), з південних регіонів — 20,2% ( у 2018 році — 17,1%), з північних — 5,8% ( у 2018 році — 12,1%).

Зимнін також нагадав, що 7 червня нижня палата німецького парламенту прийняла законодавство, яке врегульовує з 1 січня 2020 року норми прийняття на роботу громадян з країн поза ЄС.

“В Польщі це було топ-новиною, тому що Польща черпає велику користь з перебування українських громадян на польському ринку. Українські працівники у Польщі компенсували той витік польської робочої сили до Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Великої Британії. За підрахунками, понад 2 млн громадян Польщі працюють поза межами своєї країни і незважаючи на те, що протягом трьох останніх років польський уряд запрошує до повернення польських мігрантів до Польщі, польські мігранти не повертаються”, - сказав Зимнін.

За його словами, за попередніми оцінками з Польщі до Німеччини можуть виїхати на роботу від 200 тис. до 500 тис. українських мігрантів у Польщі.

Соціологічне дослідження «Працівник з України – між Польщею і Німеччиною» було проведено 17 квітня - 31 травня 2019 року компанією EWL S.A., Фондом підтримки мігрантів на ринку праці «EWL» та Центром східноєвропейських студій Варшавського університету. Методом безпосереднього індивідуального анкетування було опитано 855 громадян України, які приїхали на роботу до Польщі.

Відео заходу:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-