Про боротьбу з агресором на тимчасово окупованих територіях

Про боротьбу з агресором на тимчасово окупованих територіях

Укрінформ
18 квітня 10:00 - Прес-конференція координатора та членів українського підпілля щодо боротьби з агресором на тимчасово окупованих територіях 

Підсумкові матеріали:

Діяльність українського підпілля сприяє поверненню тимчасово окупованих територій - координатор

Українське підпілля на тимчасово окупованих територіях є ефективною складовою державної стратегії та сподівається на підтримку керівництва держави і після президентських виборів.

Про це заявив координатор руху опору (українське підпілля) з позивним “Алєксєіч” на прес-конференції в Укрінформі.

"Наразі є повне порозуміння з найвищим керівництвом країни... І я не знаю, якими будуть результати виборів, і відповідно не знаю, чи матимемо ми й надалі підтримку керівництва країни, бо існують різні заяви наших кандидатів. Але в одному випадку я точно знаю, що з нами працюють, з нами співпрацюють, до нас дослухаються”, - сказав він.

У цьому контексті координатор підкреслив, що українське підпілля має "абсолютну підтримку" Президента Петра Порошенка як Верховного Головнокомандувача: "Дуже багато матеріалів, які були здобуті тими чи іншими способами, покладені особисто йому на стіл. Дуже часто він їх використовує для прийняття стратегічних, тактичних рішень".

Крім того, додав "Алєксєіч", рух опору співпрацює з силовими органами України. "В тому числі і керівництво Міністерства оборони України використовує наші дані саме як один із каналів отримання інформації з тих чи інших питань. А саме - щодо інфраструктури бойовиків, інфраструктури влади, і відповідно вони приймають досить виважені рішення щодо... окупованих територій”, - розповів координатор українського підпілля.

Він зауважив, що для його однодумців важливі передусім не грошова винагорода, а патріотизм, віра в те, що рано чи пізно всі окуповані території будуть повернуті Україні.

Координатор підкреслив, що рух опору є самоорганізацією громадян Донеччини, яка підтримує конституційний лад України, її законодавство і діє у повній відповідності до Конституції, в тому числі й щодо захисту територіальної цілісності України.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-