ІV Національний форум ІТ-директорів органів влади  (м. Київ)

ІV Національний форум ІТ-директорів органів влади (м. Київ)

1548
Ukrinform

1-2 листопада відбудеться ІV Національний форум ІТ-директорів органів влади, присвячений впливу розвитку технологій на суспільство (м. Київ).

Організатори: Державне агентство із питань електронного урядування України за підтримки Європейського Союзу та його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції.

До участі запрошені: Олександр Риженко - голова Державного агентства з питань електронного урядування України; Ліннар Війк -  директор Програми «Розумний уряд» Академії електронного управління Естонії; Марі Педак - керівник команди EGOV4UKRAINE.

Коротко. ІV Національний форум ІТ-директорів органів влади збере разом 300 спеціалістів із державного сектора, щоб обговорити, як швидкий розвиток цифрових технологій вплине на роботу державних установ і наше повсякденне життя, а також із якими змінами та труднощами зіткнуться громадяни України у зв’язку з переходом у цифровий формат.

Дводенний форум, присвячений реалізації подальших кроків на шляху розвитку електронного урядування в Україні, розгляду ініціатив, пов’язаних зі створенням нових «інтелектуальних міст» і роботою з відкритими даними, а також обговоренню питань кібербезпеки.

Проект EGOV4UKRAINE представить на форумі дві масштабні ІТ-розробки, що використовуватимуться для підтримки процесу децентралізації та розвитку електронного урядування в Україні — систему безпечного обміну даними «Трембіта» та інформаційну систему «Вулик».

Зараз завершується перший етап реалізації проекту EGOV4UKRAINE, який передбачає пілотне впровадження інформаційної системи «Вулик» у 10 центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) і підготовку до інтеграції нових технологій у роботу невеликих ЦНАП. Система «Трембіта» вже передана у використання Державному агентству з питань електронного урядування України та очікує на сертифікацію безпеки, щоб розпочати процес інтеграції баз даних державних органів та продовжити розробку електронних послуг.

Переглядати пряму трансляцію з форуму, а також знайти програму його проведення можна на сайті:  https://www.forumitdir.eu/eng.

Довідково. Проект EGOV4UKRAINE є частиною напряму з покращення надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», метою якої є створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Контактні особи для отримання додаткової інформації:

Марі Педак - керівник команди, що працює над реалізацією проекту EGOV4UKRAINE Програми «U-LEAD з Європою», Академія електронного управління (e-Governance Academy), +38 063 164 3550, mari.pedak@ega.ee

Наталка Пінчук -  керівник комунікаційного відділу, Державне агентство з питань електронного урядування України, pinchuk.natalie@gmail.com, +38 (093) 786-46-33; +38 (067) 657-07-52.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-