Ендопротезування в Україні. NATON Academy Ukraine допоможе вдосконалити професіоналізм вітчизняних медиків

Ендопротезування в Україні. NATON Academy Ukraine допоможе вдосконалити професіоналізм вітчизняних медиків

Укрінформ
1 серпня  17.00  -   відкриття першого науково-навчального центру NATON Academy Ukraine

Організатор: NATON Academy Ukraine.

Учасники: Володимир Танькут - головний науковий співробітник, професор, доктор медичних наук ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. М.І. Ситенка»; Олександр Бур’янов - завідувач кафедри травматології та ортопедії НМУ ім. О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор; Zhan Guoqiang - головний лікар військового госпіталю народно - визвольної армії Китаю; Zhao Minli - віце-президент Naton Madical Group; Gao Hui - менеджер з міжнародних відносин Naton Medical Group; Богдан Густі - представник компанії OsteoNANO; Валентина Буковська - представник компанії OsteoNANO.

 Коротко. Під час заходу учасники розкажуть про відкриття першого науково-навчального центру NATON Academy Ukraine, що є  результатом плідної співпраці між Україною та всесвітньо відомими виробниками продукції для ендопротезування та остеосинтезу з Німеччини та Китаю.

Навчальний центр створено ексклюзивними представниками Naton Group спільно з Національним медичним університетом ім. О.О. Богомольця для навчання лікарів-практиків та студентів-медиків за міжнародними стандартами та за міжнародними протоколами лікування. Крім того, буде надано можливість навчання та стажування українських лікарів та студентів-медиків у провідних клініках за кордоном.

Представники наукових інститутів розкриють аспекти сучасного стану справ у галузі ендопротезування в Україні, а лікарі з Європи та Китаю поінформують про світові тенденції та інновації, які впроваджуються за кордоном, і  детальніше поділяться своїм досвідом під час  навчального заходу. 2 серпня, після висвітлення інформації про відкриття NATON Academy Ukraine, розпочнеться перший науково-навчальний захід для лікарів з усієї України «Сучасні питання остеосинтезу та ендопротезування».

Довідково. Співпраця між Україною та провідними  міжнародними виробниками продукції для ендопротезування та остеосинтезу почалася ще 10 років тому з індивідуальних поставок продукції в лікарні, а результатом такої співпраці на сьогодні є централізована поставка ендопротезів для лікарень по всій Україні в рамках міжнародного тендера, ініційованого Міністерством охорони здоров'я України та проведеного міжнародною організацією CrownAgents.

Перед проведенням навчального курсу Naton Group безкоштовно надав набори інструментів для імплантації 25 лікарням по всій Україні загальною вартістю близько 600 000 доларів.

Підсумкові матеріали:

В Україні для лікарів проведуть навчальний курс з ендопротезування

Китайська корпорація Naton Medical Group спільно з офіційним представником корпорації в Україні компанією OsteoNANO відкривають міжнародний навчально-методичний центр Naton Academy Ukraine. Перший курс для українських лікарів з сучасних питань ендопротезування та остеосинтезу пройде 2-3 серпня.

Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомила віце-президент Naton Medical Group Чжао Мінлі.

«Це буде перший навчальний курс від Naton Academy в Україні. З початку створення Naton Academy ми приймаємо гостей з різних країн. Кількість лікарів на таких заходах перевищує 100 осіб. Ми запрошуємо лікарів з усього світу приїхати в Китай, щоб китайська та світова медицина збагачувалися через такі заходи, лікарі могли ділитися своїм досвідом. Все це має для нас велике значення», - сказала віце-президент Naton Mеdical Group.

Як уточнила представник компанії OsteoNANO Валентина Буковська, перший навчальний курс з питань ендопротезування та остесинтезу для лікарів з усієї України стартує 2 серпня. До цього часу близько 40 українських фахівців проходили навчання у закордонних центрах Naton Medical Group. Метою відкриття такого центру в Україні є професійна підтримка та вдосконалення навичок лікарів із залученням іноземних фахівців.

 «Нас відвідають близько 220 лікарів, які впровдовж двох днів будуть набувати нових знань, удосконалювати свої навички за допомогою провідних спеціалістів з Китаю. Один день передбачає теоретичне навчання, другий - практичне», - розповіла Буковська.

Крім того, за її словами, здійснюватиметься  онлайн-трансляція заходу для військових госпіталів, аби до нього могли долучитися працівники лікарень на лінії розмежування.

Надалі планується проводити начальні курси з різних тематик у сфері ендопротезування. Навчання для лікарів безкоштовне.

Як зазначалося, Naton Medical Group - виробник у сфері остеосинтезу та ендопротезування. Створена у 1996 році корпорація реалізує повний цикл виробництва, має 18 заводів в усьому світі, зокрема по два заводи в Німеччині та Фінляндії, працює у сфері логістики медичних виробів. Наразі, за словами віце-президента Naton Madical Group, корпорація володіє 50% патентів на біологічні матеріали у світі. Її продукція продається більш ніж у 80 країнах світу. Naton Medical Group є найбільшим спонсором ортопедичних асоціацій Китаю.

Нині корпорація співпрацює з Україною в межах державних закупівель через міжнародні організації, її виробами користується близько 80 вітчизняних лікарень.

За словами Буковської, завдяки такій співпраці вартість операцій з ендопротезування в Україні знизилася у 2,5 раза порівняно.

Потреба в ендопротезуванні кульшових суглобів в Україні становить 25 тисяч операцій на рік - експерт

Потреба в ендопротезуванні тільки кульшових суглобів в Україні становить 25 тисяч операцій на рік.

Про це на прес-конференції в Укрінформі сказав професор, головний науковий співробітник ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. М.І. Ситенка» Володимир Танькут.

«В Україні на сьогодні потреба в операціях з ендопротезування щорічно мінімум 20-25 операцій тільки на кульшовому суглобі. На жаль, та потужність, яку зараз хірурги виконують в Україні, досягає 7-10 тисяч операцій на рік.  Мається на увазі один тільки кульшовий суглоб. Колінний суглоб - приблизно 50-60% від кульшового суглоба», - зазначив Танькут.

За його словами, розвиток ендопротезування в Україні знаходиться на світовому рівні. Так, за його словами,  українські установи здійснюють власні розробки виробів для операцій з ендопротезування, але через відсутність виробничих потужностей ці розробки залишаються на рівні прототипів. Низький рівень задоволення потреби в операціях з ендопротезування фахівець пояснив недостатнім фінансуванням. Так, за його словами, на одну область у середньому виділяється 12-15 протезів.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-