«Духовне проміння». Культурно-мистецький проект до 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України

«Духовне проміння». Культурно-мистецький проект до 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України

1491
Укрінформ
23 липня 16.00 - Культурно-мистецький проект "Духовне проміння" до 1030 – річчя Хрещення Київської Русі-України 25-29 липня 2018 року 

Організатор: Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень.

Учасники: Володимир Янченко - «Парк Київська Русь», президент, кандидат історичних наук; Тетяна Кот - КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді»; Микола Пересунько - директор Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень, Голова оргкомітету; Жанна Румко - заступник директора Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень, автор та куратор проекту; Дар’я Кириченко - директор, Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості "Сонце ЗА нас!".

 Коротко. Культурно-мистецький проект «Духовне проміння» до 1030 – річчя Хрещення Київської Русі-України 25-29 липня 2018 року» - це масштабне дійство, яке організовує та проводить Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень. У рамках проекту відбудеться три заходи: Тематична виставка – «Духовна спадщина українського народу». Час проведення: 25-29 липня 2018 року (вул. Хрещатик, 36); Фестиваль духовної християнської музики та співу «Духовні піснеспіви». Місце проведення – культурно-мистецький комплекс «Співоче поле», вул. Лаврська,41. Час проведення: 28 липня 2018 року з 15.00 до 20.00 год. Молитва (флешмоб). Місце проведення – КОЛОНА МАГДЕБУРЗЬКОГО ПРАВА в Києві, пам'ятник Хрещення Русі, Нижній пам'ятник князю Володимиру. Час проведення: 29 липня 2018 року з 12.00 до 13.00 год.

Підсумкові матеріали:

До 1030-річчя хрещення Русі у Києві на Співочому полі пройде фестиваль духовної християнської музики та співу

До 1030-річчя хрещення Київської Русі-України у Києві на Співочому полі відбудеться фестиваль духовної християнської музики та співу і виставка іконопису в будівлі КМДА.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі на тему: «Організація та проведення культурно-мистецького проекту «Духовне проміння» до 1030-річчя хрещення Київської Русі-України» повідомив директор Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Микола Пересунько.

«Відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України - це визначна подія не тільки для України, а й усього християнському світу. Тому наше завдання показати ті надбання, які Україна пройшла з моменту хрещення нашого народу. Ми вже втілили не один такий проект і до святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі вже долучилося багато наших партнерів», - сказав Пересунько.

Як зазначила заступник директора Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Жанна Румко, під час відзначення проекту «Духовне проміння» 25-29 липня у фойє Київської міської державної адміністрації пройде тематична виставка «Духовна спадщина українського народу» (вул. Хрещатик, 36).

«Це унікальна виставка іконопису заслуженого майстра народної творчості України - Володимира Шерстія. Майже 150 робіт майстра славляться тим, що вони освячені Блаженнішим Любомиром Гузаром, та виготовляються із дерева", - зазначила вона.

Також 28 липня на Співочому полі (вул. Лаврська,41) пройде фестиваль духовної християнської музики та співу «Духовні піснеспіви». Фестиваль проходитиме з 14.00 до 20.00 год.

Під час фестивалю на Співочому полі на одній зі сцен виступлять хорові колективи різних конфесій, муніципальних та аматорських колективів, відбудуться різноманітні тематичні виставки та майстер-класи з видатними майстрами образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (витинанки-іконки та ангели, декупаж на біблійну тематику, розпис, вишивка бісером ікон).

Крім цього, на території культурно-мистецького комплексу відбудуться квести для дітей та дорослих культурного духовно-патріотичного спрямування, а також Година духовності з священиками, капеланами.

За її словами, у заході візьмуть участь понад 20 колективів різних конфесій.

Ще одним заходом у рамках відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України є молитва-флешмоб біля колони Магдебурзького права у Києві, яка відбудеться 29 липня з 12.00 до 13.00 год. На флешмоб запрошені усі охочі. Учасники флешмобу спільно читатимуть Молитву «Отче наш».

Культурно-мистецький проект «Духовне проміння» до 1030-річчя хрещення Київської Русі-України 25-29 липня 2018 року організовує та проводить Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-