Державна виконавча служба. Результати роботи у І півріччі 2018 року

Державна виконавча служба. Результати роботи у І півріччі 2018 року

1574
Ukrinform
5 липня, 14.00 - Результати роботи державної виконавчої служби у І півріччі 2018 року.

Організатор: Міністерство юстиції України.

Учасники: Світлана Глущенко - заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби; Олексій Воробйов - директор Департаменту державної виконавчої служби.

Підсумкові матеріали:

Понад 1000 боржників із виплати аліментів задіяні у суспільно корисних роботах - Глущенко

За рішенням судів понад 1000  боржників із виплати аліментів задіяні у суспільно корисних роботах.

Про це повідомила заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко під час прес-конференції в Укрінформі, присвяченій результатам роботи Державної виконавчої служби (ДВС) у І півріччі 2018 року.

«Фактично сьогодні понад 1000 осіб приступили до суспільно корисних робіт», -  зазначила Глущенко, підкресливши, що нині судами винесено 1200 постанов про виконання неплатниками аліментів суспільно корисних робіт.

Окрім того, за її словами, станом на сьогодні, 5 липня, в результаті дії закону щодо посилення відповідальності за несплату аліментів державними виконавцями винесено 115 тис. постанов про обмеження боржникам із аліментів у праві виїзду за кордон, полюванні, користуванні зброєю, а також майже 10 тис. боржників оголошено в розшук.

Як зазначила Глущенко, за перше півріччя 2018 року органами ДВС стягнено 1,9 млрд грн аліментів, а за відповідний період минулого року було стягнуто 2,4 млрд грн.

Заступник міністра юстиції зауважила, що із 1,9 млрд грн майже 770 млн грн стягнуто завдяки закону щодо посилення відповідальності за несплату аліментів, що набув чинності 6 лютого 2018 року.

Третина всіх виконавчих проваджень у ДВС стосуються стягнення аліментів - Воробйов

Із усіх виконавчих документів, що перебувають на виконанні органів державної виконавчої  служби, третина стосується стягнення аліментів.

Про це заявив директор Департаменту державної виконавчої служби Олексій Воробйов під час прес-конференції в Укрінформі, присвяченій результатам роботи Державної виконавчої служби (ДВС) у І півріччі 2018 року.

«У залишку виконавчих документів, тобто тих рішень, які знаходяться на виконанні в органах ДВС, - 1 млн 722 тисячі виконавчих документів. Із них 28%, або 488 216 документів, це якраз провадження щодо стягнення аліментів. Тобто третина всіх виконавчих проваджень стосуються стягнення аліментів», -  зазначив Воробйов.

Він пояснив, що 28% становлять провадження по аліментах, які не закриваються протягом короткого проміжку часу, а постійно знаходяться в залишку, оскільки ці виконавчі провадження тривають до досягнення дитиною 18 років, тобто до повноліття дитини.

Водночас Воробйов наголосив, що за 6 місяців 2018 року органами ДВС стягнуто 6,3 млрд грн, а також  360,5 млн грн виконавчого збору.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-