Керівники усіх спортивних федерацій, єднайтеся!

Керівники усіх спортивних федерацій, єднайтеся!

Укрінформ
27 червня, 11.00  - «Нове інформаційне поле для молоді»,  презентація  макету сітки мовлення, молодіжно-спортивного каналу, його технічних перспектив та динаміки росту на найближчі роки.

Учасники: президенти та активісти спортивних федерацій, експерти-коментатори новостворюваного каналу, олімпійські чемпіони та призери Наталія Добринська, Вадим Гутцайт, Валерій Андрєйцев, та ін.

Організатор: Укрінформ

Модератор - відомий спортивний тележурналіст, заслужений журналіст України Валентин Щербачов.

На порядку денному прес-конференції - два питання:

- про створення молодіжно-спортивної профспілки;

- про створення національного молодіжно-спортивного каналу

Коротко. На захід зберуться президенти спортивних федерацій України з метою обговорення питань фізичного та морального здоров'я підростаючого покоління.

Підсумкові матеріали:

В Укрінформі презентували проект нового українського спортивного телеканалу

В Україні планується запустити супутникове та Інтернет-мовлення нового спортивного каналу, у контенті якого будуть представлені спортивні сюжети, нариси та прямі трансляції з усіх видів спорту.

Про це заявив відомий спортивний тележурналіст Валентин Щербачов на прес-конференції в Укрінформі.

“Ми пропонуємо всім федераціям (спортивним — ред.) варіант, якого ще немає на жодному каналі, тобто кожна федерація буде мати інформаційні сюжети, крім того, нариси щодо проблемних питань з життя федерацій, а також прямі трансляції”, - розповів він про ідею створення нового спортивного телеканалу та закликав спортивні федерації долучатися до проекту.

Водночас Щербачов зауважив, що мінімальна база для телеканалу вже є в Українському домі, а у 29 українських містах є журналісти, готові до співпраці.

Також, за його словами, завдяки Інтернету вдалося вже протестувати телеканал і його контент побачили, зокрема, у трьох містах США - Чикаго, Філадельфії і Нью-Йорку, у Німеччині та Австралії.

У свою чергу менеджер проекту Олександр Млинченко зазначив, що телеканал має робочу назву “StartTV” й транслюватиметься як через супутник, так і через Інтернет — у соціальних мережах.

“На жаль, останнім часом у більшості представників ЗМІ дещо змінилися пріоритети і вони забули про головний принцип, що вся  медіа-сфера повинна працювати для глядача, а не для господаря-олігарха... StartTV, я думаю, стане першою в історії України платформою, коли саме спортивний засіб масової інформації буде не тільки висвітлювати спортивну діяльність, але також братиме безпосередню участь в організації, наприклад, фестивалів”, - проінформував він.

Крім того, Млинченко додав, що розглядається дві цільові аудиторії телеканалу — молодь 13-25 років та люди 35-65+ років. За його даними, такої потенційної аудиторії наразі налічується близько 8 млн глядачів.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-