«Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє»: нагородження переможців фотоконкурсу (Київ, вул. Десятинна, 12, 7-й поверх, Art Hall D12)

«Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє»: нагородження переможців фотоконкурсу (Київ, вул. Десятинна, 12, 7-й поверх, Art Hall D12)

Укрінформ

8 червня о 15.00 в Art Hall D12 (Київ, вул. Десятинна, 12, 7-й поверх) відбудеться нагородження переможців фотоконкурсу «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє».

Вітати переможців буде Віце-прем’єр-міністр, очільник Мінрегіону Геннадій Зубко.

Фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє» який тривав з 23 квітня по 20 травня 2018 року, був організований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», аби показати усю красу та розмаїття життя в громадах разом із перетворенням їх на сучасні та спроможні. Активні люди – це ключові гравці процесу змін!

Ознайомитись з усіма роботами можна за посиланням: https://hromady.photos

Світлини, які перемогли у конкурсі, були відібрані з понад 1200 фоторобіт та будуть презентовані на цій церемонії, а згодом – рушать містами України у мандрівній фотовиставці.

Церемонія також стане майданчиком для спілкування та обговорення змін та перетворень на місцевому рівні між громадянами з усіх регіонів України, керівництвом Мінрегіону та представниками міжнародних донорських організацій.

Просимо вас акредитуватися не пізніше 18:00 7 червня 2018 та підтвердити вашу участь листом на maksym.kytsiuk@giz.de

Контактна особа: Максим Кицюк, (063) 576 1839, (067) 510 1569.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-