«Ріка життя». В Укрінформі відкриється експозиція живопису Ольги Кондрацької

4466
Ukrinform

24 травня о 13.00 відбудеться прес-конференція з нагоди  відкриття в «Укрінформі» виставки художніх творів Ольги Кондрацької «Ріка життя», в рамках якої автор представить увазі відвідувачів серію картин, присвячену місту Києву, а також проведе майстер-класи для дітей (Зала 1).

Організатор: Ольга Кондрацька.

Спікер: Ольга Кондрацька - член Американського інституту архітектури, архітектор-дизайнер.

Коротко. У творчому доробку Ольги Кондрацької - члена Американського інституту архітектури, архітектора-дизайнера зі світовим ім'ям і глибоко українською душею, – сотні проектів у сфері архітектури, дизайну і декорування інтер'єрів, успішно реалізованих у країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки. Кожна поїздка - це новий досвід, незабутні враження і унікальне поєднання фарб, які втілюються в нових, незмінно затишних інтер'єрах і прекрасних картинах. Полотна цього майстра живопису затребувані, її роботи знаходяться в фондах національних музеїв України, чимало картин  поповнили приватні колекції в Україні, Італії, США, Сінгапурі, Угорщині, Франції, Бразилії...

Арт-проект Ольги Кондрацької «Ріка життя» є унікальним за своїм задумом і розвитком. У колекції картин з однойменною назвою – понад сто полотен живопису, насичених душевним теплом, ніжністю і любов'ю, що наповнюють серце художниці в моменти споглядання краси та чудес, на які багата наша планета, і в години натхненної творчості.

На виставці, яка відкриється 24 травня о 13.00 в Укрінформі (вул. Б. Хмельницького 8/16, ст. м. «Театральна») і триватиме до 7 червня,  буде представлена одна із серій картин, присвячених столиці, підібрана таким чином, щоб кожна людина змогла знайти те ідеальне поєднання кольорів, яке наповнить її життєствердною енергією.

Акредитація  ЗМІ за посиланням:

 https://docs.google.com/forms/d/1JJnBkbt3sYQuDxB8-lL5O54iXZXoStFb-6SyqIbEzI0/edit

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  299-03-32, 299-05-01

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-