Права цивільного населення, постраждалого від війни на cході України. Як захистити?

1561
Ukrinform
23 квітня 14.00 - Масштаби порушень прав цивільного населення, постраждалого від війни на cході України, та проблеми їх захисту

Організатор: ГО «ЛОПЦ «Альтернатива».

Учасники: Микола Козирев – голова правління Громадського комітету захисту конституційних прав та свобод громадян; Валерій Новиков – голова правління Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива»; Євген Захаров – директор Харківської правозахисної групи.  

Коротко. Під час заходу правозахисники презентують спільне дослідження «Втрати цивільного населення внаслідок воєнного конфлікту на сході України (2014-2018 рр.)».

Автори дослідження – члени Коаліції “Справедливість заради миру на Донбасі”, Луганський обласний правозахисний центр «Альтернатива», Харківська правозахисна група, та Громадський Комітет захисту конституційних прав та свобод громадян.

Дослідження та його висновки були сформовані на основі щоденних офіційних повідомлень про ситуацію в зоні бойових дій, повідомлень інших інформаційних ресурсів, в тому числі місцевих,  відповідей на інформаційні запити до органів місцевого самоврядування та органів влади на підконтрольних територіях, даних, зібраних у рамках моніторингових поїздок до Донецької та Луганської областей з метою перевірки та уточнення отриманих у відповідях на запити даних,  проведення відео- та фотозйомки, інтерв'ю з жертвами порушень прав людини, даних з інформаційних джерел на окупованих територіях та повідомлень інформантів, які живуть на окупованій території.

Довідково. Прес-конференція відбудеться в рамках проекту «Моніторинг, документування порушень та захист прав цивільного населення, постраждалого від війни на сході України», за сприяння Міжнародного фонду “Відродження” та Державного департаменту США в межах діяльності Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі».

Підсумкові матеріали:

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-