«Заради життя». В Україні стартує проект, спрямований на зменшення небезпечних хвороб в установах виконання покарань

2513
Ukrinform

25 квітня об 11.00 відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття проекту «Заради життя» (Serving Life), що здійснюється в Україні міжнародною організацією PATH, за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) (Зала 1).

Організатор: PATH.

Учасники: Олег Торкунов – заступник начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під вартою, Міністерство юстиції України; Олександр Лінчевський – заступник міністра охорони здоров’я України; С’юзен Косінскі Фріц – Директор Регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові; Ольга Климова - фахівець відділу управління проектами та міжнародної співпраці, координатор діяльності з Державною кримінально-виконавчою службою України, ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»; Світлана Леонтьєва - Директор проекту «Заради Життя» (Serving Life), PATH; представник Міністерства охорони здоров’я України.

Коротко. «Заради життя» - один із небагатьох проектів в Україні, діяльність якого спрямована на  зменшення ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С в установах  пенітенціарної системи України. Проект діятиме в тісній співпраці з Міністерством юстиції України та в рамках Надзвичайного плану Президента США з боротьби з ВІЛ (PEPFAR) та розширенні доступу до антиретровірусної терапії (АРТ).

Реєстрація та кава-брейк: з 10:30,  25 квітня 2018 року

Акредитація для представників преси та громадських організацій: Олена Лаба, спеціаліст з комунікації PATH - olaba@path.org, тел. +380634058520.

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

https://docs.google.com/forms/d/1aCx0mt4UoSLl8a2JjEMGrEpBvgS-9ykHyStdhs6BbfY/edit

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  299-03-32; 299-05-01  

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-