Найкраще для найдорожчих. В Києві стартує Міжнародний Форум товарів для дітей BABY EXPO (МВЦ,

Броварський проспект, 15)

Найкраще для найдорожчих. В Києві стартує Міжнародний Форум товарів для дітей BABY EXPO (МВЦ, Броварський проспект, 15)

Укрінформ

3–6 квітня в Києві розпочне роботу найбільший в Україні Форум товарів для дітей BABY EXPO 2018, організований виставковою компанією «АККО Інтернешнл» (МВЦ, Броварський проспект, 15). 

Організатор: Виставкова компанія «АККО Інтернешнл»

Коротко. У цьогорічному Форумі беруть участь майже 300 експонентів з України, Туреччини, Китаю, Польщі, Італії, Білорусі, Росії, Молдови. Вони представлять понад 500 торгових марок різноманітної продукції для дітей, серед яких відомі світові бренди та молоді вітчизняні ТМ.

Серед іноземних учасників найбільшою цього року стала експозиція китайських виробників. 17 підприємств пропонують дитячий одяг, взуття, аксесуари, товари для немовлят, а також різноманітні іграшки — конструктори, трансформери, радіокеровані іграшки тощо.

Другою за чисельністю стала турецька експозиція, до якої увійшли переважно виробники дитячого одягу та текстилю.

Слід зазначити, що понад 50% експонентів — це українські виробники. Від самого початку своєї діяльності організатори BABY EXPO намагаються підтримати вітчизняних виробників.

Довідково. 22 роки поспіль Форум збирає виробників, дистриб’юторів, імпортерів і ритейлерів дитячих товарів. BABY EXPO сертифікований Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що вимагає регулярного проходження виставкового аудиту. Сертифікація свідчить про фаховий рівень організації цього міжнародного заходу.

Виставкова експозиція Форуму BABY EXPO поділена за тематикою на три виставки:

Toy Fair Ukraine — виставка ігор та іграшок.

Baby Products Fair — виставка товарів для немовлят і мам.

Children’s Fashion Fair — виставка дитячої моди.

Виставка Toy Fair презентує новинки ігрової продукції. «Розвивайся та фантазуй!» — ось її гасло. На виставці буде демонструватися широкий спектр іграшок для дітей різного віку, сімейні ігри, конструктори, дитячий транспорт, а також товари для творчості, активного відпочинку та спорту.

Основна мета Виставки Baby Products Fair — безпека та здоров’я малюків і мам. Тут будуть представлені товари, завдяки яким батьківські клопоти стають менш трудомісткими й обтяжливими, і в той же час забезпечують комфорт і безпеку з перших днів життя малюка: коляски, автокрісла, дитячі меблі, гігієнічні та косметичні засоби, товари для купання і годування, аксесуари та одяг для немовлят, постільні речі та багато іншого. Також буде представлена колективна експозиція українських виробників «Дитяче харчування».

На виставці дитячої моди Children’s Fashion Fair буде представлений великий асортимент одягу та взуття для дітей різного віку та різного призначення: верхній одяг; діловий, повсякденний і святковий одяг; трикотаж, панчішно-шкарпеткові вироби, головні убори, білизна, спортивний одяг, аксесуари, карнавальні костюми і багато іншого. Особливість весняної виставки — широкий спектр пропозицій одягу для школи.

Як і завжди, на кожному стенді відвідувачів Форуму чекають прем’єри та презентації нового асортименту продукції.

Хоча Форум BABY EXPO розрахований передусім на оптових покупців і представників бізнесу, однак і кінцевий споживач знайде для себе багато цікавого. А придбати товари можна буде на Торговому майданчику.

Детально: www.babyexpo.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-