«Ukraine International Cup». XVI міжнародний турнір зі спортивної   гімнастики

«Ukraine International Cup». XVI міжнародний турнір зі спортивної гімнастики

2015
Ukrinform
26 березня 11.30 -  XVI міжнародний турнір зі спортивної   гімнастики «Ukraine International Cup» 

Організатор: Стелла Захарова.

Учасники: Стелла Захарова - Олімпійська чемпіонка, президент Міжнародного благодійного фонду «Спорт  і діти», організатор турніру зі спортивної гімнастики  «Ukraine International Cup», організатор мережі київських клубів зі спортивної гімнастики для дітей; Геннадій Сартинський - головний тренер збірної команди України зі   спортивної гімнастики; Олег Верняєв - Олімпійський чемпіон, чемпіон світу; Олег Остапенко - заслужений тренер України. 

Підсумкові матеріали:

На традиційний турнір, який організовує Стела Захарова, приїдуть гімнасти з 17 країн

31 березня у київському Палаці спорту стартує XVI Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики, який організовує олімпійська чемпіонка Стела Захарова.

У Києві протягом двох днів – 31 березня та 1 квітня відбуватимуться змагання зі спортивної гімнастики у рамках Ukraine International Cup, котрий проводиться за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Спорт і діти» на чолі з видатною спортсменкою Стелою Захаровою.

На турнір зареєструвалися спортсмени з 17 країн світу, включаючи Росію. Головна організаторка Стела Захарова наголосила: «Ми не маємо права комусь забороняти брати участь в чемпіонаті. Наша країна – не агресор».

Організатори зазначили про соціальну спрямованість заходу: вхід на змагання буде безкоштовний з метою популяризації спорту серед громадян та потенційних спонсорів. Тренери назвали орієнтовний склад української команди на змаганнях та розповіли про власні прогнози щодо їх виступу.

Нагадаємо, Ukraine International Cup є єдиним міжнародним турніром зі спортивної гімнастики, який представляє Україну на світовій арені.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>