Курди проти тероризму

Курди проти тероризму

1620
Укрінформ
23 січня 15.30 - Становище курдів на Близькому Сході і боротьба проти тероризму

Організатор: Асоціація курдських громадських організацій «Мідія».

Учасники: Георгій Гасанов - президент Асоціації курдських громадських організацій «Мідія»; Борис Хчоян, Абдулвахаб Дарвиш - члени Асоціації.

Підсумкові матеріали:

Курдська громада України закликає до дипломатичного врегулювання конфлікту на півночі Сирії

Курдська громада України закликає міжнародні організації та лідерів світових держав припинити турецьку військову операцію в Сирії і дипломатичним шляхом врегулювати конфлікт у населеній курдами частині країни.

Про це на прес-конференції в Укрінформі на тему: «Становище курдів на Близькому Сході і боротьба проти тероризму» заявив президент Асоціації курдських громадських організацій «Мідія» Георгій Гасанов.

"Курдська громада України закликає лідерів світових держав і міжнародні організації зайнятися курдською проблемою і розв'язати її", - сказав Гасанов.

Він додав, що міжнародні організації створені для того, щоб запобігати кровопролиттю і масовим убивствам, але "вони мовчать від початку військової операції Туреччини в Сирії".

"Учора чи сьогодні мали скликати засідання Радбезу ООН у зв'язку з подіями в сирійському Курдистані, але ніхто не порушує цього питання і не звертає уваги на цю проблему. Курдське питання треба вирішувати, бо без цього не буде миру не лише на Близькому Сході, а у всьому світі" , - переконаний президент Асоціації курдських громадських організацій "Мідія".

Член Асоціації Борис Хчоян у свою чергу зазначив, що курдська громада України закликає світове співтовариство взяти участь у врегулюванні конфлікту дипломатичним шляхом. "Ми не хочемо, щоб гинули курдські жінки і діти від турецької зброї, ми готові йти на переговори, щоб зупинити кровопролиття", - сказав Хчоян.

У відповідь на запитання кореспондента агентства, він уточнив, що переговори мають проходити між курдами і Туреччиною за посередництва ООН, а також США і Російської Федерації.

Як повідомлялося, турецькі сухопутні війська 21 січня увійшли на територію Сирії і просуваються в напрямку міста Афрін за підтримки підрозділів "Вільної сирійської армії".

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-