У Києві стартує конкурс проектів "Громадська перспектива: прозора влада та активна громада"

У Києві стартує конкурс проектів "Громадська перспектива: прозора влада та активна громада"

1437
Ukrinform
14  грудня, 10.00 - Презентація конкурсу проектів "Громадська перспектива: прозора влада та активна громада", який проводиться за ініціативи Департаменту суспільних комунікацій КМДА.

Організатор: Київська міська державна адміністрація.

Учасники: Марина Хонда - директор Департаменту суспільних комунікацій, модератор заходу; експерти проектів ОБСЄ в Україні, члени Громадської ради при КМДА та громадських рад при районних в місті Києві державних адміністраціях, керівники структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації, районних в місті Києві державних адміністрацій, представники зацікавлених організацій громадянського суспільства.

Коротко. Під час презентації будуть обговорені основні етапи проведення конкурсу, вимоги до подання пропозицій для участі в конкурсі, напрями  та терміни його проведення.

Підсумкові матеріали:

У Києві оголосили конкурс проектів громадських організацій

Департамент суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації ініціював конкурс проектів для інститутів громадянського суспільства  «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада».

Про це заявила директор департаменту Марина Хонда на презентації конкурсу в Укрінформі.

«Ми вирішили, що підтримка коштами проектів київських громадських організацій дасть можливість не лише реалізувати важливі питання, проекти, а й підтримати розвиток громадянського суспільства, громадських організацій у місті Києві. 21 вересня Київська міська рада ухвалила відповідне положення про порядок проведення цього конкурсу, організатором якого є департамент суспільних комунікацій. Граничний обсяг коштів у 2018 році, який заплановано на цей конкурс, -  2 млн 200 тис. грн»,  - розповіла Хонда.

За її словами, граничний обсяг однієї пропозиції ініціатора конкурсу на реалізацію проекту становить 199 тисяч гривень. 

«Це достатньо для того, щоб ГО, вперше використовуючи бюджетні кошти, змогли більш спокійно їх освоїти», -  пояснила Хонда.

Вона наголосила, що для учасників конкурсів є одне обмеження: громадська організація має бути зареєстрована у місті Києві не менше року і проект, пропонований нею, обов'язково має реалізуватися на території столиці.

Проекти можна подавати за такими напрямками: волонтерський рух та підтримка учасників АТО; соціальні ініціативи, спрямовані на поліпшення благоустрою та природного середовища столиці; сприяння розвитку міста Києва у сфері правової освіти населення та формування громадської культури; сприяння в реалізації заходів, спрямованих на поліпшення спортивного, культурного та просвітницького розвитку жителів міста Києва. 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, включає заяву, копію свідоцтва, документи, до підтверджують включення організації до реєстру, загальну інформацію про діяльність, лист-підтвердження від інших громадських організацій, спілок щодо залучення до проекту або виконання (за наявності). 

Конкурсна комісія, котра буде вивчати подані документи та проекти, уже створена, розповіла керівник департаменту суспільних комунікацій КМДА.

«Проект річний і кошти треба використати протягом року. ... Щоб було більше часу для зрозуміння, для підготовки всього процесу, для реалізації потім проекту, ми даємо можливість з 26 грудня по 9 лютого подавати всі ці проекти - більше, ніж півтора місяці. При плані, який був затверджений конкурсним комітетом щодо розгляду всіх пропозицій, ми передбачаємо, що на початку березня, орієнтовно 2 -3 березня, ми оприлюднимо інформацію про переможців», - зазначила Хонда. 

Вона додала, що детальнішу інформацію про вимоги до подання пропозицій для участі в конкурсі, напрями, терміни його проведення можна знайти на сайті департаменту суспільних комунікацій КМДА. 

У Києві зареєстровано близько 15 тисяч громадських об'єднань - Хонда

Близько 15 тисяч громадських об'єднань зареєстровано в місті Києві.

Про це заявила директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Марина Хонда під час презентації конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства  «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада» в Укрінформі.

«За даними 2017 року, у Києві зареєстровано 10 812 громадських організацій і 4024 благодійні організації. Тобто фактично - близько 15 тисяч зареєстрованих громадських об'єднань, які працюють в місті Києві», -  зазначила Хонда. 

Вона підкреслила, що, згідно із законодавством, 283 організації отримують фінансування з міського бюджету.

«Це 2, 62% від зареєстрованих у Києві», -  додала Хонда. 

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>