Представлення керівників генеральних директоратів Мін'юсту

Представлення керівників генеральних директоратів Мін'юсту

2595
Ukrinform
2 листопада, 12.00 - Представлення керівників генеральних директоратів Міністерства юстиції.

Організатор: Міністерство юстиції України 

Учасники: Наталія Севостьянова - перший заступник міністра юстиції України;  Тетяна Ковтун​ - заступник державного секретаря Кабінету Міністрів України; Юлія Зайченко, Владислав Власюк  - переможці конкурсного відбору.

Коротко. Під час заходу перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова представить результати конкурсного відбору на посади керівників Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції та Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності.

Підсумкові матеріали:

Мін'юст обрав керівників двох директоратів в рамках реформи держуправління 

Міністерство юстиції обрало переможців конкурсу на посади генеральних директорів стратегічного планування та європейської інтеграції та з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності і сподіватися до кінця року завершити формування цих підрозділів в рамках реформи державного управління.

Про це під час представлення керівників генеральних директоратів в Укрінформі сказала перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова.

«Сьогодні ми дуже раді презентувати 2 молодих і талановитих переможців нашого конкурсу – це Зайченко Юлія Іванівна, яка набрала найбільшу кількість  балів - 21,7 балів і перемогла на посаду генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції, та Владислав Вікторович Власюк, який переміг на посаду генерального директора директорату  з прав людини», - повідомила вона. 

Севостьянова підкреслила, що обидва кандидата мають як українську, так і зарубіжну освіту, а також значний досвід попередньої роботи в науковій і професійній сферах, займають активну громадську позицію. За її словами, оголосивши конкурс на початку осені цього року міністерство отримало 115 заяв лише на 2 посади генеральних директорів цих двох підрозділів. Далі за результатами відбору по документам до участі в тестування було допущено 68 кандидатів і вже в подальшому конкурсна комісія розглядала результати тестів на знання законодавства та загальні здібності. Також кандидати проходили іспити на складання ситуаційних завдань, проходили співбесіди.

Окрім того, Севостьянова зазначила, що переможці конкурсного відбору за підтримки Європейського Союзу будуть мати достойну оплату праці. 

Як повідомлялось, 18 серпня уряд затвердив низку нормативних актів, що відкривають наступний етап реформи державного управління - реформування міністерств. Зокрема, Кабмін дозволив розпочати конкурси на нові посади в десяти міністерствах, а також Секретаріаті КМУ, Нацагентстві з питань держслужби та Державному агентстві електронного врядування.

У рамках реформи в міністерствах, які беруть участь у проекті, створюються нові функціональні підрозділи - директорати, що відповідатимуть за формування державної політики та стратегічне планування.

Конкурси на посади в міністерствах почали оголошувати у вересні, але кожне міністерство проводить конкурси на посади у відповідності із власним графіком.

Конкурсні комісії вже обрали керівників 12 директоратів у рамках реформи держуправління – заступник держсекретаря Кабміну

Заступник державного секретаря Кабінету міністрів Тетяна Ковтун прогнозує оголошення до кінця року більше 800 вакансій на посади в міністерствах і відомствах в рамках реформи державного управління. Вже завершені конкурси на посади генеральних директорів 12 директоратів.

Про це вона сказала в Укрінформі під час представлення керівників генеральних директоратів.

«До кінця року планується більше 800 вакансій в усіх цих міністерствах оголосити... Досить мало в нас ще є конкурсів, які завершились. У нас зараз 12 генеральних директорів відібрано, і Мін'юст, так би мовити, «frontrunner» (лідер  - ред.) у цьому процесі. В нас в Мінрегіоні близько 30 експертів відібрано, але знову ж таки, це досить маленька частка того, що очікується», - наголосила вона.

При цьому Ковтун зазначила значний інтерес і конкуренцію на вакантні посади, які вже оголошені в 10 пілотних міністерствах. «Інтерес дуже великий до конкурсів. В нас тільки через портал вакансій подалося 6,5 тисячі кандидатів», - повідомила вона. 

Сам конкурс серед кандидатів, за її словами, є досить складним і складається з 8 різних елементів.

Після того, як буде відібрана певна кількість кандидатур на вакантні посади гендиректорів  і експертів, Секретаріат Кабміну разом із європейськими експертами планує організовувати тренінги з переможцями.

Як повідомлялося, 18 серпня уряд затвердив низку нормативних актів, що відкривають наступний етап реформи державного управління - реформування міністерств. Зокрема, Кабмін дозволив розпочати конкурси на нові посади в десяти міністерствах, а також Секретаріаті КМУ, Нацагентстві з питань держслужби та Державному агентстві електронного врядування. 

У рамках реформи в міністерствах, які беруть участь у проекті, створюються нові функціональні підрозділи - директорати, що відповідатимуть за формування державної політики та стратегічне планування.  Кількість директоратів залежатиме від сфери компетенції міністерства. Конкурси на посади в міністерствах почали оголошувати у вересні, але кожне міністерство проводить конкурси на посади у відповідності із власним графіком.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>