Обережно: «біологічна пожежа».  Чим загрожує і як спільними зусиллями  держав  рятуватимуть ліси?

Обережно: «біологічна пожежа». Чим загрожує і як спільними зусиллями держав рятуватимуть ліси?

1350
Ukrinform
29 вересня 10.00 - Cпільна українсько-білоруська прес-конференція на тему: «Катастрофічні наслідки «біологічної пожежі» в лісах на Поліссі: необхідні кроки вирішення проблеми масового всихання дерев»

Організатор: Державне агентство лісових ресурсів України. 

Учасники: Любов Полякова - завідувач сектору міжнародних відносин, науки та зв'язків з громадськістю Державного агентства лісових ресурсів України; Тарас Васьків - заступник начальника управління Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства; Володимир Бондар - заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України; Леонід Дем'яник - заступник міністра лісового господарства  Республіки Білорусь; Ігор Малашевич - начальник управління економіки та інвестицій Міністерства лісового господарства Республіки Білорусь.

Підсумкові матеріали:

Всихання соснових насаджень, уражених верхівковим короїдом, становить 150 тис га

Станом на 25 вересня зафіксована площа ділянок соснових насаджень, уражених верхівковим короїдом, становить 150 тисячі га.

Про це сказав заступник начальника Київського обласного та по місту Києву управління лісового та мисливського господарства Тарас Васьків в Укрінформі на спільній українсько-білоруській прес-конференції на тему: "Катастрофічні наслідки "біологічної пожежі" в лісах на Поліссі: необхідні кроки вирішення проблеми масового всихання дерев".

«Якщо взяти оперативні дані штабу, що моніторить вражені ділянки, і кожного тижня ці дані подаються до Держлісагентства, то станом на 1 вересня 2017 року була зафіксована площа уражених ділянок верхівковим короїдом, або, як ми ще говоримо, всихання соснових насаджень, на площі 142 тисячі га. Станом на 25 вересня було зафіксовано 150 тисяч га, тобто 8 тисяч га за 3 тижні», - сказав Васьків.

За його словами, вже створено оперативний штаб при Держлісагентстві для напрацювання виходів з ситуації, що склалась.

За перше півріччя 2017 року площа всихання насаджень у лісах, підпорядкованих Держлісагентству, становить 331,3 тис га.

 Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>