Трансформація партійної системи. Український досвід у європейському контексті

Трансформація партійної системи. Український досвід у європейському контексті

2827
Укрінформ
12  вересня, 14.00 - Презентація видання Центру Разумкова.

Організатор: Центр Разумкова.

Учасники: Юрій Якименко - заступник генерального директора  з аналітичної роботи -директор політико-правових програм  Центру Разумкова; Габріеле Бауманн - керівник представництва Фонду  Конрада Аденауера  в Україні; Павло Пинзеник - народний депутат України, голова Ради Центру Разумкова.

Коротко. У виданні представлено доповідь Центру Разумкова, що містить аналіз процесу формування партійної системи України у 1990-2017 рр., його основні етапи, чинники і тенденції, а також статті вітчизняних і зарубіжних авторів, присвячені аналізу особливостей розвитку політичних партій та партійних систем України і європейських країн, досвіду роботи Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні зі сприяння розвитку інститутів представницької демократії в нашій державі. 

Матеріали видання містять узагальнені результати соціологічних опитувань Центру Разумкова, що характеризують ставлення громадян України до різних аспектів діяльності політичних партій, їх соціально-політичні та електоральні орієнтації, а також результати опитування провідних українських експертів щодо стану та перспектив розвитку партійної системи України. Після презентації відбудеться обговорення актуальних проблем розвитку політичних партій і партійної системи України на сучасному етапі.

Підсумкові матеріали:

В Укрінформі презентували книгу про трансформації українських партій

В Україні вийшла друком книга “Трансформація партійної системи: український досвід у європейському контексті”. 

Про це повідомив заступник генерального директора Центру Разумкова Юрій Якименко під час презентації відповідного видання в Укрінформі.

За його словами, ця книга - “певний підсумок наших проектів із розвитку політичних партій, із досліджень становлення багатопартійності, які Центр Разумкова здійснює близько 20 років”.

Експерт зазначив, що у виданні представлено доповідь Центру Разумкова щодо аналізу процесу формування партійної системи України починаючи з 1991 року, проблеми функціонування та подальших тенденцій розвитку.

Крім того, Якименко зауважив, що у книзі містяться статті вітчизняних і зарубіжних авторів, присвячені аналізу особливостей розвитку політичних партій та партійних систем України і країн Європи.

Також він відзначив, що матеріали видання містять узагальнені результати соціологічних опитувань Центру Разумкова, що характеризують ставлення українців до різних аспектів діяльності політичних партій, їх соціально-політичні та електоральні орієнтації та результати опитувань експертів щодо стану і перспектив розвитку партійної системи України.

Якименко додав, що до підготовки матеріалів для цієї книги було залучено відомих українських політологів, правників, експертів, а також завдяки співпраці з Фондом Конрада Аденауера вдалося долучити і західноєвропейських експертів.

У свою чергу керівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн наголосила, що це - перша загальна монографія про стан політичних партій в Україні, яка містить синтез академічного аналізу і практичного досвіду.

Вона назвала видання “особливим і грунтовним аналізом української партійної системи у європейському контексті” і зазначила, що планується переклад окремих частин книги з тим, аби європейські експерти й дослідники мали змогу ознайомитися з викладеним матеріалом.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-