Літня Універсіада-2017. Здобутки українських студентів у Тайбеї

Літня Універсіада-2017. Здобутки українських студентів у Тайбеї

1768
Ukrinform
5 вересня, 10.00 - Успіхи українців на Універсіаді в Тайбеї”, в якій візьмуть участь  чемпіони ХХІХ Універсіади. 

Організатор: Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Учасники: Роман Греба - заступник міністра освіти і науки України; Євгеній Імас - президент Спортивної студентської спілки України; Вадим Стеценко - голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України; Віктор Корж - перший заступник голови ФСТ "Динамо" України; Ірина Ромолданова - чемпіонка ХХІХ Всесвітньої літньої універсіади 2017 року з тхеквондо ВТФ; Дмитро Чучукало - чемпіон ХХІХ Всесвітньої літньої універсіади 2017 року з фехтування; Андрій Хлопцов - срібний та бронзовий призер ХХІХ Всесвітньої літньої універсіади 2017 року з плавання.

Довідково. На Універсіаді українські спортсмени посіли 6 місце серед 140 країн. Вдалося здобути 36 медалей – 12 золотих, 11 срібних, 13 бронзових.   

Національна збірна команда була представлена спортсменами-студентами 55 вищих навчальних закладів з 24 регіонів України.  Медалі різного гатунку вибороли студенти з 22 вишів. Загалом участь у ХХІХ Всесвітній літній універсіаді взяли понад 8000 спортсменів.

Підсумкові матеріали:

МОН вважають, що проведення Універсіади було б вдалим кроком для України

Ідея проведення Всесвітньої літньої Універсіади опрацьовується і вже протягом найближчого місяця будуть отримані кінцеві розрахунки.

Про це сказав  заступник міністра освіти і науки Роман Греба під час прес-конференції  в Укрінформі на тему: "Успіхи українців на Універсіаді в Тайбеї".

"Ця ідея пропрацьовуються. Думаю, протягом найближчого місяця ми вже матимемо кінцеві розрахунки і представимо їх. З приводу цієї теми вже відбувалося засідання комітету Верховної Ради України з питань освіти, на якому розглядалося звернення Спортивної студентської спілки про можливість проведення в нашій країні Універсіади", - розповів Греба.

Водночас він зазначив, що для організації такого спортивного форуму Україні треба провести величезну домашню роботу і найголовніше - вирішити проблему фінансування.  

"Нам необхідно провести величезну домашню роботу. Всесвітня Універсіада вимагає величезних капіталовкладень, - підкреслив Греба. - Ми зустрілися із керівництвом Міжнародної федерації студентського спорту, обговорили технічні умови щодо організації Універсіади. Нині здійснюємо обрахунки, проводимо перемовини на всіх щаблях влади для того, аби зрозуміти, наскільки готові перш за все фінансово і економічно. Чи потрібні нам ці змагання? Безумовно. Вважаю, через проведення Універсіади ми змогли б об’єднати всіх навколо спорту. Це могла б бути та ключова національна ідея, заради якої ми б мали можливість показати хороший результат, у рази  збільшити туристичну й економічну привабливість України. Словом, це був би вдалий крок для країни. Залишилася "невеличка дрібничка" - знайти під це фінансування. Необхідно збудувати декілька спортивних споруд. Найбільші капіталовкладення нам потрібні для зведення спортивного селища. Воно має бути розраховане приблизно на 11 тис. місць. Ось, скажімо, нині потребують житла військовослужбовці АТО, соціально-незахищені верстви населення. Спортивне селище після Універсіади може стати у нагоді таким людям".

Наприкінці прес-конференції відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Спортивною студентською спілкою України та  фізкультурно-спортивним товариством "Динамо". Підписи під документом поставили  президент спілки Євген Імас та перший заступник ФСТ Віктор Корж.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Актуально

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-