Продаж землі. Як забезпечити права власності українського народу

Продаж землі. Як забезпечити права власності українського народу

1617
Ukrinform
11 квітня о 14.00 відбулась прес-конференція на тему: “Кому насправді потрібен продаж землі?”. 

Спікер: Володимир Бондаренко - голова фракції «Батьківщина» у Київраді.

Питання до обговорення:

- До Конституційного суду направлено подання про скасування мораторію на продаж землі. Кому і навіщо це потрібно?

- Про що говорить досвід високорозвинених країн, які мають потужне сільське господарство?

- Чи потрібна в Україні система підтримки фермерських господарств?

Підсумкові матеріали:

Бондаренко вважає, що в Україні відсутні інструменти для справедливого розподілу землі

Задля функціонування справедливих ринкових земельних відносин в Україні необхідно створити земельний банк та кадастр з урахуванням якості земельної ділянки.

Про це заявив голова фракції "Батьківщина" у Київській міській раді Володимир Бондаренко під час прес-конференції в Укрінформі 11 квітня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Немає кадастрової документації, немає земельного банку. Немає взагалі всієї інфраструктури економічних, організаційних засобів, які б дали можливість справедливо розподілити землю", - зазначив Бондаренко.

Він вважає, що розпочинати ринок землі сільськогосподарського призначення без належної підготовки не можна. А саме, перед впровадженням земельних ринкових відносин в Україні потрібно створити земельний кадастр з урахуванням родючості та земельний банк.

Як відомо, в Україні до кінця 2017 року діє мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. Уряд планує вже в цьому році запустити ринок землі відповідно до вимог Міжнародного валютного фонду.

"Батьківщина" планує зібрати в Києві 200 тисяч підписів на підтримку референдуму щодо ринку землі

Партія "Батьківщина" планує зібрати у Києві 200 тисяч підписів громадян на підтримку проведення Всеукраїнського референдуму щодо заборони ринку землі.

Про це заявив голова фракції "Батьківщина" у Київській міській раді Володимир Бондаренко під час прес-конференції в Укрінформі 11 квітня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Місто Київ має зібрати приблизно 200 тисяч підписів громадян на підтримку референдуму", - підкреслив Бондаренко.

На думку депутата, мешканці міст також мають право на володіння земельною ділянкою, і їх думка має бути врахована при розробці механізмів ринкових відносин.

Як повідомлялось, партія «Батьківщина» ініціювала підготовку Всеукраїнського референдуму про заборону продажу землі. Планується розпочати збір підписів на підтримку референдуму вже 19 квітня.

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>