Приватизація без перешкод. Новий закон має прискорити продаж держактивів

Приватизація без перешкод. Новий закон має прискорити продаж держактивів

3573
Ukrinform
28 березня об 11:00 відбулася прес-конференція на тему: «Новий закон про приватизацію – шлях до прискорення продажу державних активів». 

Організатори: Фонд державного майна України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Учасники: Ігор Білоус - Голова Фонду державного майна України; Максим Нефьодов - перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Підсумкові матеріали:

МЕРТ та ФДМУ мають намір продавати малі держактиви через "електронний супермаркет"

Державні активи, вартість яких нижча за 250 млн грн, та які підлягають приватизації, мають продаватися через електронний майданчик.

Про це на прес-конференції в Укрінформі розповів голова Фонду державного майна України Ігор Білоус.

"Ми відходимо від людського фактору, виключаємо інститут оцінювачів. Ціну об'єктів визначатиме ринок. Продаж здійснюватиметься через електронний майданчик. Наше завдання - позбутися активів, що обтяжують державу. Ви, мабуть, про це не знали, але близько 10% малих об'єктів приватизації - це сауни", - розповів Білоус.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, у свою чергу, додав, що підготовка до процесу приватизації малих об'єктів вимагає більших витрат, ніж потім держава отримує дохід.

"Процес настільки забюрократизований, що потенційний інвестор не купуватиме у Фонду державного майна. Хотілося б цей процес спростити, щоб це стало таким собі супермаркетом. Хтось може хотіти придбати квартиру чи машину, дешевше, ніж на ринку. Має бути можливість подивитися, а що ж продає держава", - зазначив Нефьодов.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>