Гуманітарна місія «One free world international»

Гуманітарна місія «One free world international»

Укрінформ
2 березня о 13.00 відбулася прес-конференція на тему: “Щодо можливостей збільшення допомоги Україні урядом Канади”.

Учасники: Рев Маджид Ель Шафі  - засновник  і керівник Міжнародної організації «One free world international»; Тоні Клемент - член парламенту Канади, екс-міністр охорони здоров'я Канади; Кейті Морін Вагантол - член парламенту Канади; Ровшан Тагієв - голова Асамблеї Національностей України; Джозеф Штейнберг - віце-президент Асамблеї Національностей України з питань міжнародного бізнесу; Володимир Мунтян -  лідер Духовного центру «Відродження».

Організатор: Укрінформ

Довідково. Міжнародна організація «One free world international» допомогла і допомагає сотням біженців, жінкам, проданим у рабство в Ірак, Курдистан, Сирію,  вирішує інші питання щодо сприяння людям, чиї громадянські права були порушені.

Підсумкові матеріали:

Міжнародна організація «One free world international" надаватиме допомогу вимушеним переселенцям в Україні - засновник

Міжнародна організація «One free world international" планує надавати в Україні допомогу вимушеним переселенцям.

Про це на прес-конференції, що відбулася 2 березня в Укрінформі, сказав засновник  і керівник Міжнародної організації Рев Маджид Ель Шафі.

"На даний час ми обговорюємо можливості з представниками української влади стосовно того, щоб надавати медикаменти, медичне обладнання. Також ми спілкуємося з єврейською громадою щодо надання житла біженцям. Це буде основне наше завдання", - сказав Рев Маджид Ель Шафі.

На його думку, така допомога особливо актуальна зараз, враховуючи те, що за час збройної агресії проти України кількість біженців по обидві сторони кордону виросла до 2 млн осіб.

Наразі представники міжнародної організації та представники парламенту Канади проводять зустрічі з українськими політиками, представниками релігійних громад, щоб обговорити нагальні потреби та можливості допомоги переселенцям. Також були проведені зустрічі з українськими військовими, які знаходяться в одному з військових шпиталів на сході країни.

Рев Маджид Ель Шафі вважає, що слід будувати стосунки між державами не тільки на рівні уряду, а й на рівні неурядових організацій, приватного сектору та звичайних громадян.

Як зазначив на прес-конференції член парламенту Канади, екс-міністр охорони здоров'я Канади Тоні Клемент, він вбачає свою місію в тому, щоб зміцнювати зв'язки між Україною та Канадою на рівні  парламенту.

"Зустрічі, які ми проводимо під час перебування в Україні, для нас дуже важливі. І я можу далі підтримати Україну, будучи в канадському парламенті. Як ви знаєте, є  багато доброї волі серед етнічних українців, що проживають в Канаді, та інших канадців", - сказав міністр.

На його переконання, за підтримки «One free world international" є великі можливості допомогти постраждалим внаслідок воєнних дій в Україні.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-