Неупереджені новини від

Неупереджені новини від "Настоящего времени"

Укрінформ
27 лютого о 13.00 відбулася прес-конференція на тему: "Офіційний запуск телеканалу "Настоящее время" - альтернативного інформаційного джерела для російськомовного глядача по всьому світу". (Зала  1)

Захід включав презентацію спецвипуску відзнятого в Україні  політичного ток-шоу "Година з Тимуром Олевським" - кореспондентом, який висвітлював протести на "Євромайдані" та  війну на сході України. Ведучий програми та її продюсер проведуть брифінг.

Учасники: Кенан Алієв - виконавчий продюсер, Дейзі Сінделар - директор, Тимур Олевський - ведучий та Сакен Аймурзаєв - продюсер програми "Година з Тимуром Олевським".

Довідково. "Настоящее время" - це проект Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода та Голосу Америки, доступний у кабельних мережах, на супутнику, через IPTV у  9 країнах Євразії. Місія "Настоящего времени" - надавати доступ до точної та неупередженої інформації, протидіяти дезінформації та будувати мости між російськомовними спільнотами по всьому світу.

Підсумкові матеріали:

"Радіо Свобода" і "Голос Америки" запускають телеканал для російськомовної аудиторії в різних країнах

"Радіо Свобода" і "Голос Америки" запустили телеканал "Настоящее время", націлений на російськомовну аудиторію в різних країнах світу, у тому числі і в Україні. 

Про це заявила директор каналу Дейзі Сінделар на прес-конференції в Укрінформі.  

"Настоящее время" - це російськомовна телевізійна мережа, яка доступна російськомовній аудиторії по всьому світу, у тому числі в Україні, 24 години на добу. Ми отримуємо фінансування від Конгресу США, що ми не приховуємо і що не впливає на нашу редакційну незалежність. Але нині це не просто новий проект "Радіо Свобода" і "Голоси Америки", він також є абсолютно новим проектом і новим брендом. Він звертається не до однієї аудиторії в одній країні, а до усієї потенційної російськомовної аудиторії. Це 275 млн осіб, які живуть у всьому світі - від Середньої Азії і Кавказу до Росії, Ізраїлю, Німеччини, Канади, США, країн Балтії і України", - сказала Свінделар.

Вона зазначила, що проект розпочався 2,5 роки тому назад з однієї 30-хвилинної інформаційної програми під тією ж назвою. Сьогодні це вже телеканал, який має 4 щоденних новинних програми, а також широкий спектр інформаційних програм, у тому числі тих, які виготовляються в Україні і зосереджені на українському порядку дня.

"Наша мета дуже проста - забезпечити об'єктивне джерело новин, що грунтуються на фактах, для глобальної аудиторії. Ми не пропонуємо підробні новини, альтернативні факти, пропаганду або контрпропаганду - тільки новини або інформацію, яку ми можемо добути або перевірити. Канал доступний у кабельних мережах, через супутник, через IPTV. Торік наш відеоконтент переглядали в мережах більше 200 млн разів", - поінформувала Сінделар.

Директор каналу уточнила, що нині канал базується в Празі, але має більше 100 кореспондентів у різних містах світу.

Канал "Теперішній час" доступний 40% українських глядачів - виконавчий продюсер

Телеканал "Теперішній час", який запускають для російськомовної аудиторії по всьому світу "Радіо Свобода" і "Голос Америки", доступний 40% українських глядачів.

Про це повідомив виконавчий продюсер Кенан Алієв на презентації телеканалу в Укрінформі. 

"Завдяки нашій присутності в кабельних мережах і партнерству з різними телеканалами тут у нас є вихід на 40% телевізійної аудиторії України. Наше завдання, зокрема, - донести, що відбувається в цій країні, для інших глядачів - в Росії, США, Канаді, Прибалтиці, на Кавказі, в Центральній Азії. Дуже багато цікавого відбувається в цій країні і дуже багато контенту, який у нас в ефірі, виробляється в Україні спільно з нашими партнерами", - сказав Алієв. 

Він також зазначив, що важливим елементом мовлення каналу є події на Сході України і в анексованому Криму. 

"Ідея каналу "Теперішній час" виходила з ситуації, яку ми спостерігали в Україні в 2014 році, після того, як почалася війна, як сталася анексія Криму. Був величезний потік дезінформації і брехні в ЗМІ. І ми на "Радіо Свобода" і "Голосі Америки" зрозуміли, що необхідно відповідати на усе це - і результатом стало створення 30-хвилинної щоденної програми "Теперішній час". А сьогодні є новий міжнародний російськомовний телеканал "Теперішній час", - зазначив виконавчий продюсер.

Він проінформував, що канал "Теперішній час" поширюється на кабельному і супутниковому телебаченні, в мобільних платформах, в соцмережах, веб-сайтах, додатках для Smart TV та інших цифрових платформах. У Росії він доступний через інтернет, а також супутник, в кабельних мережах. В Україні - в найбільшій кабельній мережі "Воля", де у канала більше 10 партнерів, зокрема "24 канал", UA:Перший. 

Алієв підкреслив, що "Теперішній час" готовий до партнерства з усіма українськими каналами і має намір продовжувати тут працювати. 

"Тут дуже багато цікавого відбувається. Ми дуже переживаємо за Україну... І не випадково одна з наших програм - Тимура Олевського, якого український глядач досить добре знає,  - сьогодні буде повністю присвячена тому, що відбувається в Україні. Це спецвипуск, над яким працювала наша команда. І сьогодні увечері вона вийде в ефір", - проанонсував він. 

Продюсер також завірив, що канал надає об'єктивну, перевірену, збалансовану інформацію.

Як зазначалося, телеканал "Теперішній час" - інформаційний, він цілодобово працюватиме в ефірі, у тому числі українському. Він багато уваги приділяє міжнародним новинам, зокрема в щоденній програмі "Теперішній час. Америка", яка випускається у Вашингтоні, де вже відбулася перша презентація каналу. Нинішня його презентація в Укрінформі - друга за рахунком.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-