Про допомогу внутрішньо переміщеним особам в Україні

Про допомогу внутрішньо переміщеним особам в Україні

3720
Укрінформ
2 лютого о 15.00 відбулося засідання “круглого столу” на тему: “Допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні”. (Зала 2) 

Організатор: Громадська організація Спілка Самаритян України Київське Об'днання.

Були запрошені до участі: Даніела Бергельт (Daniela Bergelt) - Референт відділу економіки Посольства Німеччини в Україні; Флоріан Кюхлер (Florian Kuchler) - Представник Спілки Робітничих Самаритян Німеччини (ASB), міжнародний координатор в Україні; Анатолій Вершигора - голова правління Спілки Самаритян України Київське Об’єднання, головний лікар Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м. Києва; Яніна Левковська - виконавчий директор Спілки Самаритян України Київське Об’єднання; Юрій Крикунов - директор Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації; Людмила Черкашина - заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА; В’ячеслав Бєлов - голова правління Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян» (м. Лубни); Юрій Крилов - виконавчий директор Благодійної організації «Харківські Самаритяни»; Андрій Федорина - виконавчий директор Спілки Самаритян України Чернігівське Об’єднання. 

Довідково. Починаючи з лютого 2016 року за рахунок коштів МЗС Німеччини проводяться масштабні заходи щодо надання термінової допомоги внутрішньо переміщеним особам пільгових категорій у 10-ти  регіонах реалізації проекту (м. Києві та Київській області, Полтавській, Харківській, Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській областях, а також на підконтрольній Україні території Луганської та Донецької областей.

Всі Самаритянські організації в Україні плідно співпрацюють з міськими адміністраціями (Департаментами соціальної політики) селищними та сільськими адміністраціями.

Підсумкові матеріали:

У КМДА вважають, що слід готуватися до нової хвилі переселення у зв'язку з ситуацією в Авдіївці

Загострення військового конфлікту в районі Авдіївки може призвести до нової хвилі переміщення людей усередині країни.

Таку думку висловила заступник директора департаменту соціальної політики КМДА Людмила Черкашина на прес-конференції в Укрінформі у четвер, повідомляє кореспондент агентства.

“Ми думали, що робота з переселенцями вже має йти до завершення, але сьогоднішня політична ситуація навколо Авдіївки свідчить якраз про інше. Може бути нова хвиля переміщень”, - сказала Черкашина.

За її словами, нині для переселенців гостро стоїть питання забезпечення житлом.

"Найбільша проблема поки що - це житло. В місті Києві, вона, на жаль, не вирішується, і я не впевнена, що вона буде вирішуватися. Це великі і глобальні питання", - сказала Черкашина. 

У свою чергу виконавчий директор "Спілки самаритян України" (Київське об’єднання) Яніна Левковська пояснила, що організація має партнерів, які готові поділитися досвідом забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб. "Це самаритяни міста Гамбург, які знають як це зробити”, - додала вона.

У свою чергу Черкашина подякувала "Спілці самаритян України" за надійне партерство.

В Україні з лютого 2016 року за рахунок коштів МЗС Німеччини проводяться масштабні заходи щодо надання термінової допомоги внутрішньо переміщеним особам пільгових категорій у 10 регіонах (м. Києві та Київській області, Полтавській, Харківській, Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській областях, а також на підконтрольній Україні території Луганської та Донецької областей).

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-