Звіт реалізації гуманітарного проекту

Звіт реалізації гуманітарного проекту

1443
Укрінформ
2 лютого о 12.00 відбулася прес-конференція щодо результатів реалізації гуманітарного проекту на тему: "Заходи щодо надання найнеобхіднішої допомоги внутрішньо переміщеним та постраждалим внаслідок конфлікту особам в Україні". (Зала 2)

Організатор: Громадська організація Спілка Самаритян України Київське Об'днання.

Запрошені до участі: Андреас Отто (Andreas Otto) - Перший секретар, відділ економіки, Посольство Федеративної Республіки Німеччини в Україні; Флоріан Кюхлер (Florian Küchler) - Представник Спілки Робітничих Самаритян Німеччини (ASB), міжнародний координатор в Україні; Анатолій Вершигора - голова правління Спілки Самаритян України Київське Об’єднання, головний лікар Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м. Києва; Яніна Левковська - виконавчий директор Спілки Самаритян України Київське Об’єднання; Юрій Крикунов - директор Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації; Людмила Черкашина - заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА; В’ячеслав Бєлов - голова правління Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян» (м. Лубни); Юрій Крилов - виконавчий директор Благодійної організації «Харківські Самаритяни»; Андрій Федорина - виконавчий директор Спілки Самаритян України Чернігівське Об’єднання.

Про проект.

«Проект з надання найнеобхіднішої допомоги  в Україні внутрішньо переміщеним та постраждалим внаслідок конфлікту особам, що мешкають у м. Києві та Київській області, Полтавській, Харківській, Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській областях, а також на підконтрольній Україні території Луганської та Донецької областей у 2016-2018 роках.»

Головними виконавцями проекту для всієї України є  Союз Робітничих Самаритян Німеччини та  Спілка Самаритян України Київське Об'єднання.

Про допомогу. 

Всього Самаритянськими організаціями в Україні надано допомогу за 2016 рік у  10-ти  регіонах реалізації проекту (м. Києві та Київській області, Полтавській, Харківській, Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській областях, а також на підконтрольній Україні території Луганської та Донецької областей:

- продуктовими  та гігієнічними наборами для дітей та дорослих, дитячим харчування та памперсами, ковдрами та постільною білизною – 101 136  осіб пільгових категорій;

- первинною медичною допомогою, медикаментами та засобами догляду -  10 352 особам пільгових категорій.

Підсумкові матеріали:

Спілка Самаритян продовжує реалізацію проектів для допомоги вимушеним переселенцям

Спілка Самаритян України застосовує модель адресної допомоги вимушеним переселенцям. 

Про це під час підсумкової прес-конференції цієї організації заявила виконавчий директор Спілки Самаритян України Київського Об'єднання Яніна Левковська, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Щодо реалізації проекту допомоги вимушеним переселенцям - хочу зазначити, що в цьому році нам вдалося виконати більше запланованого і ми продовжуємо роботу. За цей рік нам вдалося забезпечити більше, ніж 100 тисяч осіб продуктовими наборами. А також приблизно 100 тисяч осіб забезпечили необхідними медикаментами та засобами догляду», - сказала Левковська. 

За її словами, Київське об'єднання має службу транспортування хворих пацієнтів та службу по догляду за лежачими пацієнтами вдома. 

Левковська зазначила, що в українській організації Спілки Самаритян працюють самі переселенці, люди не лише отримали роботу, але вони як ніхто розуміють необхідність такої допомоги. 

Крім того, в Україні Спілка Самаритян застосовує модель адресної допомоги, коли люди отримують необхідні речі та медикаменти безпосередньо в руки. 

Присутній на конференції представник Спілки Робітничих Самаритян Німеччини Флоріан Кюхлер зазначив, що Спілка робітничих самаритян, не зважаючи на назву, не має ніякого відношення до релігії чи політики. Вона була створена простими робітниками ще під час промислової революції. Тоді, не зважаючи на складні умови праці, про життя і здоров'я робітників ніхто не дбав. 

«Варто зазначити, що 1888 року і по сьогоднішній день ми залишили першочергову структуру нашої організації - ініціатива йде з низу до верху», - сказав  Кюхлер.

За його словами, в Німеччині, гроші, які використовуються на потреби малозабезпечених людей, не оподатковуються, тому сьогоднішня Спілка робітничих самаритян Німеччини має 170 закладів для догляду за людьми похилого віку та 220 мобільних служб догляду. Але наразі Спілка здійснює міжнародну роботу в багатьох країнах світу. З Україною спільна праця триває вже 24 роки, але з початком бойових дій, Спілка Самаритян розпочала роботу по допомозі вимушеним переселенцям. 

«В Україні ми в 2014 році розпочали роботу по допомозі внутрішньо переміщеним особам. Цей проект ми фінансуємо за рахунок МЗС Німеччини», - сказав Кюхлер. 

Представник Спілки Робітничих Самаритян Німеччини поділився планами на майбутнє - він сподівається, що зовсім скоро проекти по допомозі внутрішньо переміщеним особам будуть реалізовуватись за рахунок ЄС.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-