Сучасний стан нагородної системи України та її вплив на соціальну адаптацію воїнів АТО - 24.01.2017 10:30 — Новини Укрінформ
Сучасний стан нагородної системи України та її вплив на соціальну адаптацію воїнів АТО

Сучасний стан нагородної системи України та її вплив на соціальну адаптацію воїнів АТО

1911
Ukrinform
24 січня о 10.30 відбувся брифінг на тему: "Важливість вдосконалення нагородної системи України та її вплив на соціальну адаптацію воїнів АТО". (Зала 2)

Організатор: Всеукраїнська громадська організація "Країна".

Учасники: Михайло Матяш - заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор;  Руслан Руденко - голова правління Всеукраїнське об'єднання учасників АТО "Українці - Разом!"; Олександр Сопов - голова ВГО"Країна".

Коротко. На заході було проаналізовано історія та сучасний стан нагородної системи України: її досягнення та суттєві помилки; конкретні цифри, факти та прізвища, які не оприлюднювалися 25 років.

Підсумкові матеріали:

Громадськість допоможе вдосконалити нагородну систему України 

Нагородна система України потребує вдосконалення, і громадськість готова допомогти державним інституціям у цьому.

Про це заявили на прес-конференції в Укрінформі всеукраїнське об'єднання учасників АТО "Українці - Разом!" та всеукраїнська громадська організація "Країна".

"Сьогодні ми як ніхто розуміємо, що є проблема в нагородній системі України. Велика кількість учасників бойових дій мають бути відзначені, однак держава зараз не в змозі забезпечити усіх відзнаками. Разом з ВГО "Країна" ми будемо цей напрямок відпрацьовувати та покращувати нагородну систему в Україні", - заявив голова об'єднання "Українці - Разом!" Руслан Руденко.

Майданчиком для проведення обговорення реформи нагородної системи України, її досягнень та суттєвих помилок стане Українське національне агентство "Укрінформ".

"Ми розглянемо і спробуємо допомогти державі зробити так, щоб нагородна система України виконувала функції, які мусить виконувати. За вісім 15-хвилинних брифінгів протягом 3 місяців буде проаналізовано історію і сучасний стан нагородної системи України та її досягнення і помилки, конкретні цифри, факти і прізвища, які не були озвучені протягом останніх 25 років. Кожен з брифінгів буде присвячений одному з питань з досить широкого кола проблем, які, до речі, є не лише в Україні, а й в усьому світі", - повідомив голова ВГО "Країна" Олександр Сопов.

Він зазначив, що навіть у коаліційній угоді нинішньої Верховної Ради зазначено необхідність реформування нагородної системи України. "При цьому мається на увазі не просто кількість і зовнішній вигляд", - додав Сопов.

Заслужений лікар України Михайло Матяш наголосив, що сьогодні, коли Україна стоїть на порозі третьої річниці початку подій на Майдані і подальшої агресії РФ, є ряд героїв, яких держава встигла нагородити, однак залишилися ті, хто не був відзначений. "Дуже важливо не допустити виникнення в людей відчуття залишеності, невідзначеності. Важливо, щоб кожен отримав за заслуги", - підкреслив лікар.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>