Як прискорити процес обміну полоненими: бачення ветеранів

Як прискорити процес обміну полоненими: бачення ветеранів

Укрінформ
16 грудня о  13.00 відбулася прес-конференція на тему: “Ініціатива ветеранів війни за Незалежність України по блокуванню поставок товарів бойовикам так званих “ДНР”, “ЛНР” через лінію розмежування”. (Зала 1)

Учасники: Анатолій Віногродський - другий командир батальйону “Донбас”;  Валентин Лихоліт - екс в.о. начальника штабу батальйону “Айдар”; ветерани добровольчих підрозділів.

Довідково. Спікери презентують  ініціативу по блокуванню контрабандної торгівлі на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської області аби прискорити процес обміну полоненими.

Підсумкові матеріали:

Ветерани АТО блокуватимуть контрабанду на лінії розмежування заради визволення військовополонених 

Представники ветеранів АТО висунули ініціативу щодо блокування контрабандної торгівлі на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, аби прискорити процес обміну полоненими.

Про це сказав другий командир батальйону "Донбас" Анатолій Віногродський на прес-конференції в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства. 

"Ми прийняли рішення оголосити ультиматум представникам таз званих терористичних республік ДНР/ЛНР в разі якщо протягом семи днів наші бійці не будуть визволені - обміняні, ми починаємо блокаду всіх залізничних та автомобільних шляхів. Ми перекриємо постачання будь якої контрабанди як туди так і назад ", - сказав Віногродський, пояснивши, що представляє інтереси бійців добровольчих батальйонів "Айдар", "Донбас", "Правий сектор" і батальйону Херсона.  

Він також пояснив, що акція проходитиме без умисного застосування зброї. 

"Ми є демобілізованими бійцями Нацгвардії і Збройних сил, тому зброї в нас немає і акція наша буде проходити без зброї. Але у зв'язку з тим, що ми очікуємо і провокації, і дуже багато інформаційного бруду та протидію окремих приватних армій, в нас є люди, що легально володіють зброєю і при нагоді зможуть її застосувати", - додав Віногродський.

На запитання кореспондента Укрінформу, скільки військових полонених вимагають відпустити ветерани війни, Віногродський уточнив, що "за офіційними даними ми хочемо, щоб відпустили 137 військовополонених".

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-