Презентація УКРАЇНСЬКО-АРАБСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

Презентація УКРАЇНСЬКО-АРАБСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

Укрінформ
14 грудня о 12.00 відбулася Презентація УКРАЇНСЬКО-АРАБСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ (Зала 1).

Організатор:  Українсько-Арабська Ділова Рада.

У заході взяли участь: Шейх Емад Абу Алруб - президент УАДР; Олег Березюк - віце-президент УАДР; Валерій Кондратюк - заступник голови адміністрації Президента України; Віктор Довгань - заступник Міністра інфраструктури Украіни з питань Євроінтеграції; Георгій Тука - заступник Міністра  з питань окупованих територій; Валерій  Карпунцов - народний депутат України; Пан Джудія Алхазал - Надзвичайний і Повноважний Посол Саудівської Аравії в Україні; Пан Джассім Бен Рашид Мубарак Аль-Каліфа - Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Катар в Україні; Пан Бакір Ахмед Азіз - Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Ірак в Україні, представники дипломатичного корпусу арабських країн, представники ділових кіл України та країн Арабського Сходу.

Підсумкові матеріали:

В Укрінформі презентували Українсько-арабську ділову раду

Українсько-арабську ділову раду (УАДР) для залучення інвесторів в Україну презентували в Укрінформі.

Про це повідомляє кореспондент агентства.

"Після  успішних візитів арабських інвесторів  ми створили добрий зв'язок між державним та приватним сектором в Україні та арабських державах. Українсько-арабська ділова рада створена для залучення інвесторів в Україну. Ця громадська організація є неприбутковою, членами якої  будуть представники уряду, представники дипломатичних кіл та керівники українських та арабських  провідних галузей бізнесу", - сказав    президент УАДР Шейх Емад Абу Алруб.

Він зазначив, що його організація має створити безпечне середовище для  інвесторів шляхом ознайомлення їх із законодавством України та сферами бізнесу, які зацікавлять інвесторів, налагодження співпраці між країнами.

"Причина інвестиційної слабкості - неознайомленісь з Україною, недостача реклами, складнощі деяких законів і наявність  хабарництва і корупції у судовій системі . Україні потрібно забезпечити безпечні умови і повагу до інвесторів", - зауважив  Шейх Емад Абу Алруб.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-