Доброта без кордонів

Доброта без кордонів

2033
Ukrinform
23 листопада о 14.00 відбулася прес-конференція на тему: “Відкриття 24 щорічного Благодійного різдвяного Ярмарку”.  (Зала 1)

Організатор: Міжнародний жіночий клуб (IWCK).

Учасники: Елізабет Куркова - президент Міжнародного жіночого клубу м.Києва; Тетяна Сахарук - голова благодійного комітету; Оксана Смеречук - член клубу “Ambassador's Spouse Club”; Валері Стулікова - голова комітету зі збору коштів. 

Про клуб. Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) - це недержавна  некомерційна організація, заснована у 1992 р. групою іноземних жінок під керівництвом пані Інгабор Крістофассен (H.E. Ms Ingabor Kristofassen), першого посла Бельгії в Україні та першого президента IWCK. На даний момент організація складається з більш ніж 200 учасників з 59 країн, включно з представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні, жінками, що задіяні в культурних та ділових спільнотах, та дружинами дипломатів і бізнесменів.  

Про Благодійну Ярмарку. У 2015 році Благодійний Ярмарок IWCK зібрав 2,490,000.00 гривень. Ці кошти були спрямовані на допомогу сиротам, людям похилого віку,  дітям з особливими потребами та вимушеним переселенцям зі сходу України.

Традиційно ярмарка має наступну структуру:

 - Іноземні посольства організовують стенди, на яких продають національні товари, а також традиційні страви та напої (40 посольств вже підтвердили свою участь).

 - Продаж нового та б/у одягу, електронних та побутових пристроїв, гаджетів, декору, книг та багато іншого.  

 - Можливість побачити виступи музичних та танцювальних колективів з усього світу,  зокрема:  Індії, Iндонезії, Аргентини, Грузії, Пакистану, Болгарії.

 - Майстер класи для дітей. 

 24-ий щорічний Благодійний Ярмарок відбудеться 3.12. в НСК "Олімпійський".

Контакти організаторів: fundraising@iwck.org; president@iwck.org; http://www.iwck.org.

Підсумкові матеріали:

В НСК «Олімпійський» 3 грудня відбудеться Благодійний різдвяний ярмарок

В НСК «Олімпійський» в суботу, 3 грудня, відбудеться 24-й щорічний Благодійний різдвяний ярмарок, організатором якого є Міжнародний жіночий клуб (IWCK).

Про це на прес-конференції в Укрінформі у середу розповіла голова комітету зі збору коштів в IWCK Валері Стулікова.

«Цього року ми проводимемо наш Благодійний різдвяний ярмарок вже 24-й раз. У 2016-му він відбудеться у суботу, 3 грудня, в НСК «Олімпійський»», - сказала Стулікова.

За її словами, вже 40 посольств заявило про своє бажання брати участь у ярмарку. У першій частині заходу представники посольств продаватимуть свої національні справи, товари, сувеніри, різні і вироби.

«Другою частиною ярмарку стане культурна програма.  Наприклад, у нас буде мастер-клас латвійських танців, мастер-клас сальси, джайву та свінгу. Я думаю, що для тих, хто любить музику і танці, буде цікаво», - зазначила Стулікова.

На ярмарку також відбудуться футбольні ігри для дітей та чоловіків. 

Крім того, планується організувати благодійну лотерею, в якій будуть представлені подарунки від спонсорів ярмарку. Серед цих подарунків будуть сертифікати на відпочинок у Турції, також спонсори до участі у лотереї нададуть авіаквитки до Турції і з Турції в Європу. У рамках лотереї будуть розіграні сертифікати на проживання в готелях «InterContinental Kiev» та «Радісна», сертифікати на навчання у школах водіїв та на відвідування кінотеатрів і ресторанів.

Стулікова уточнила, що цьогоріч ярмарок займатиме 3 поверхи «Олімпійського», сцена буде розміщена на першому поверсі. Перші два поверхи будуть віддані на проведення ярмарку, третій - під організацію дитячого куточка із різними іграми і мастер-класами. 

«На третьому поверсі також будуть розміщені спеціальні стенди від IWCK, де будуть продаватися різні речі, зокрема як секонд-хенд  - одяг,  іграшки, взуття та книги. Ці наші стенди завжди дуже популярні», - уточнила вона.

За її словами, у благодійному ярмарку, зокрема, братимуть участь Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія,  Бельгія, Болгарія, Канада, Китай, Куба, Чехія, Франція, Грузія, Німеччина, Греція, Індія, Угорщина, Індонезія, Японія, Південна Корея, Кувейт, Латвія, Малайзія, Мексика, Молдова, Нідерланди, Пакистан,  Палестина, Перу, Польща,  Судан, Швейцарія, Туреччина, Великобританія, Україна, США, Узбекистан, В'єтнам і Південна Африка.

«Усі гроші, які ми заробляємо на ярмарку, йдуть на благодійні проекти. Максимальна сума, яку ми видаємо на один такий проект - 300 тисяч гривень», - зазначила голова благодійного комітету IWCK Тетяна Сахарук.

Вона повідомила, що процес відбору благодійних заявок, на які будуть витрачені гроші з цього ярмарку, починається зазвичай у січні. Особи чи організації, які мають готові благодійні проекти, повинні ознайомитися із умовами отримання гранту і заповнити відповідну заявку на сайті Міжнародного жіночого клубу (<http://iwck.org/>). Заявка заповнюється англійською мовою. 

Після отримання пулу заявок благодійний комітет IWCK розглядає їх у кілька етапів, серед них визначаються найбільш актуальні та ті проекти, які мають найбільшу потребу в отриманні допомоги клубу. Тільки після цього йде розподіл коштів по вибраним заявкам.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-