Чи прийме участь Україна в дитячому Євробаченні?

Чи прийме участь Україна в дитячому Євробаченні?

1922
Ukrinform
7 листопада о 13.00 відбулася прес-конференція на тему: "Участь України в дитячому Євробаченні-2016 під загрозою". (Зала 2)

Організатор: Благодійний фонд "Об’єднання світових культур" (United World Cultures Foundation, UWCF)

Учасники: Софія Роль - представниця України на дитячому Євробаченні 2016, переможниця національного відбору ДПКЄ-2016; Роман Керик - виконавчий продюсер; Лариса Роль - мати Софії Роль; Анастасія Клисакова - виконавчий директор фонду UWCF; Ілона Книшук - менеджер проектів фонду UWCF.

Довідково. Благодійний фонд "Об’єднання світових культур" (United World Cultures Foundation, UWCF) працює з кінця 2015 року. 

UWCF – молода команда однодумців, які розвивають українську благодійність, допомагаючи обдарованим дітям, дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям переселенців і учасників АТО. Фонд реалізує проекти в наступних напрямках: культура, освіта та наука, спорт, охорону здоров'я і гуманітарна допомога. 

Підсумкові матеріали:

Українській делегації на «Дитяче Євробачення - 2016» потрібна фінансова підтримка меценатів - виконавчий продюсер

Українській делегації для поїздки на міжнародний пісенний конкурс «Дитяче Євробачення - 2016», що проходитиме цьогоріч на Мальті, потрібна фінансова підтримка меценатів.

Про це на прес-конференції в Укрінформі у понеділок заявив виконавчий продюсер  «Дитячого Євробачення» в Україні Роман Керик.

«Зараз ми активно готуємося до виступу на Мальті. І основне питання, що виникло при підготовці Софії (Софія Роль - переможець національного відбору на "Дитяче Євробачення - 2016" - ред.), - це питання фінансування української делегації, яка поїде з нею на конкурс (12-13 осіб). До 13 листопада нам необхідно зібрати 580 тисяч гривень для цієї поїздки - це той мінімум, в який входить вартість готелю, квитків і витрат на місці», - сказав Керик. 

Він зазначив, що наразі з необхідної суми в них є лише 50 тисяч гривень, які виділив благодійний фонд «Об'єднання світових культур» (UWCF), а також кошти для української делегації на «Дитяче Євробачення - 2016» має надати Міністерство культури України.

«Ми закликаємо меценатів, корпоративний сектор, інші фонди в нашій країні, щоб вони також надали свою увагу і підтримку Софії Роль. Це питання стосується і міжнародного іміджу держави, оскільки наступна участь України в Дитячому Євробаченні 2017 року може бути взагалі скасована, якщо цього року делегація не зможе поїхати через фінансові питання», - наголосила виконавчий директор фонду UWCF Анастасія Клисакова. 

Як повідомляв Укрінформ, у 2015 році конкурс дитячого Євробачення пройшов 21 жовтня у Болгарії. Від України у конкурсі взяла участь 13-річна киянка Анна Дончук з піснею "Почни з себе" і посіла 11-те місце. 

10 вересня 2016 року за результатами фіналу національного відбору на дитяче Євробачення-2016 переможницею національного відбору стала 14-річна киянка Софія Роль з піснею "Planet craves for love" (музика - Руслан Квінта, слова - Віталій Куровський).

Дитяче Євробачення цьогоріч пройде 20 листопада на Мальті у місті Валетта.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-