Осінь-зима: калейдоскоп природніх обіцянок - 04.10.2016 14:00 — Новини Укрінформ
Осінь-зима: калейдоскоп природніх обіцянок

Осінь-зима: калейдоскоп природніх обіцянок

2036
Ukrinform
4 жовтня о 14.00 відбулася прес-конференція на тему: "Якими будуть осінь та зима?".  (Зала 1)

Організатори: Укрінформ та Український науково-дослідний метеорологічний інститут НАН України.

Прогнозувала: завідуюча відділом кліматичних досліджень і довготермінових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова.

Підсумкові матеріали:

Метеорологи прогнозують різке похолодання наприкінці жовтня

Метеорологи прогнозують різке зниження температури в Україні наприкінці жовтня.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі розповіла завідуюча відділом кліматичних досліджень і довготермінових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова.

"Похолодання очікуємо 28-30 жовтня, і воно буде критичним. Не знаю, що буде з опаленням, але бажано, щоб до цього часу його включили, адже температура може бути мінус десять і нижче", - сказала Мартазінова.

За її словами, всього протягом зимового періоду очікується 20-25 морозних днів. "Зима буде нестійкою. Якщо порахувати усю кількість днів, то набереться 20-25 днів холодних, морозних", - сказала Мартазінова.

Вона зазначила, що в Україну знову прийде похолодання з 30 листопада по 2 грудня. "Це похолодання істотне, з південних районів Росії буде заходити дуже холодне повітря", - сказала науковець.

Мартазінова повідомила, що ще одне суттєве похолодання буде перед Новим роком, коли температура знизиться до -15 по всій території України.

Вона додала, що наприкінці січня 2017 року буде до -10 градусів морозу.

"10-11 лютого температура буде до -14 градусів, і це можна сказати останні дні зими. Далі починається весна", - зазначила Мартазінова.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>