Про підсумки Всеукраїнської акції "Прапор України – прапор миру!"

Про підсумки Всеукраїнської акції "Прапор України – прапор миру!"

2437
Ukrinform
2 вересня о 14.00 відбулася підсумкова прес-конференція Всеукраїнської акції "Прапор України – прапор миру!". (Зала 1)

Учасники: Сергій Лисенко, керівник проекту Всеукраїнської акції на встановлення Світового Рекорду «Прапор України – прапор миру!»; Мирослав Шарварок, Заслужений діяч мистецтв України, режисер; Олексій Артемчук, голова ВМОПВВ "Альтернатива"; Вікторія Ткаченко, Головний спеціаліст Департаменту Освіти і Науки, молоді та спорту КМДА; Валентин Щербачев, Президент Національного Реєстру Рекордів України; Зеновій Корінець, в.о. керівника Національного Хору ім. Верьовки.

Довідково. 23 серпня у День 25-ої річниці Дня Прапору України було встановлено Світовий рекорд – найбільший у світі килим із квітів площею 13057 квадратних метрів у кольорах Національного Прапору України. Рекорд було зафіксовано представниками Книги рекордів Гінеса у Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогово (Київ).

Підсумкові матеріали:

Квітковий прапор Україна потрапив до Книги рекордів Гіннеса

На День прапора України до 25-ї річниці Незалежності було встановлено світовий рекорд Гіннеса на створення найбільшого квіткового килиму.

Про це на прес-конференції в Укрінформі у п'ятницю розповів керівник проекту Всеукраїнської акції "Прапор України - прапор миру!" Сергій Лисенко, повідомляє кореспондент агентства.

“На День прапора України - 23 серпня - ми встановили світовий рекорд Гіннеса - 13 тисяч 57 кв. м квіткового килиму”, - сказав Лисенко.

Він додав, що наступного дня, 24 серпня, цей рекорд було занесено і до Національного  реєстру рекордів України, але його розмір склав на 8 кв. м більше.

“Наступного дня, 24 серпня, цей рекорд було занесено ще і до Національного реєстру рекордів України. Він був на 8 кв. м більше, через те, що квіти розпустилися, і становив 13 065 кв м”, - уточнив Лисенко.

Він зазначив, що активісти у процесі створення рекорду зіштовхнулися з проблемами, які ускладнювали роботу зі створення килиму-прапору.

“Тяжко дався цей рекорд. Було задіяно багато людей. 300 тисяч  квітів з 1,5 мільйона загинули. Ми анонсували килим на  15 тисяч кв. м, але не всі квіти, які вирощували з нагоди акції, були у належному стані. Але все одно рекорд відбувся і ми перші у світі”, - наголосив Лисенко.

За його словами, представники Книги рекордів Гіннеса висували жорсткі умови до встановлення рекорду.

“Вимоги до встановлення рекорду були жорсткими. Представники задіяли квадрокоптер при проведенні замірів. Потрібно було, щоб взагалі ніде землі не було видно, щоб все було вкрито тільки килимом квітів. Заміри проводили впродовж 5 годин і тільки після цього дали рекорд”, - підкреслив Лисенко.

Він поінформував, що квіти, які брали участь у створенні найбільшого квіткового килиму, організатори акції подарували школам, оздоровчим закладам, лікарням у всі області.

Головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Вікторія Ткаченко висловила вдячність організаторам акції за те, що вони подарували квіти, які брали участь у встановленні Світового рекорду на найбільший квітковий килим, близько 70 київським школам.

Як повідомляв Укрінформ, 23 серпня з нагоди 25-ої річниці Дня Прапору України була проведена Всеукраїнська акція "Прапор України - прапор миру!" на встановлення світового рекорду - найбільшого у світі килима із квітів у кольорах Національного Прапору України. Рекорд було зафіксовано представниками Книги рекордів Гіннеса у Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогово (Київ).

Більше 5 800 учасників акції виростили у себе квіти, що стали частиною найбільшого килима з квітів у кольорах Прапору України.

До цього світовий рекорд на найбільший квітковий килим належав Саудівській Аравії, де у  2014 році було створено квітковий килим розміром 10 700 кв. м.

Відео с прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>