Вручення допомоги дружинам загиблих героїв - учасників АТО

Вручення допомоги дружинам загиблих героїв - учасників АТО

2504
Ukrinform
10 серпня об 11.00 відбулася прес-конференція на тему: "Автопатруль "МАЙДАН" та ветерани батальйону "АЙДАР" передають  матеріальну допомогу дружинам загиблих героїв - учасників АТО". (Зала 1)

Організатори: Громадська організація "Громадський рух учасників АТО та громадян з тимчасово окупованої території "НОВА НАЦІЯ".

Учасники: Володимир Счастливий, ветеран батальйону "АЙДАР"; Аркадій Романенко, ветеран батальйону "АЙДАР"; Юлія Логвинюк, прес-секретар ГО "Автопатруль - Майдан"; Денис Дориченко, керівник ГО "Автопатруль - Майдан".

Були запрошені: Світлана Липчак, дружина загиблого Федора Липчака; Олеся Оврошко, дружина загиблого Сергія Оврошка.

Підсумкові матеріали:

"Айдарівці" вирішили самостійно збирати допомогу для сімей своїх загиблих побратимів

Ветерани батальйону "Айдар" спільно з автопатрулем "Майдан" організували передачу матеріальної допомоги дружинам загиблих героїв - учасників АТО.

Про це розповів ветеран батальйону "Айдар" Аркадій Романенко на прес-конференції в Укрінформі.

"У нас війна на Донбасі, частина території окупована. Багато людей взяли до рук зброю і пішли добровольцями, вони відстояли територію проти однієї із найсильніших армій світу. Ці люди і є справжніми патріотами та героями. Але, на жаль, держава нині не звертає достатньо уваги на ті проблеми, які є. Це 117 осіб лише з нашого батальйону, у яких навіть немає житла. І сім’ї цих героїв залишилися один на один зі своїми проблемами. У міру можливостей та появи якихось проблем ми намагаємося їх вирішувати. Ми не боги, у нас немає банків, ми робимо це своїми силами, бо нам образливо, що сім'я людини, з якою ти був на фронті, залишається заручником своїх проблем", - сказав він.

Так, за словами Романенка, лише з батальйону "Айдар" за час участі в АТО загинули 300 бійців. Він висловив переконання, що діти цих героїв - це майбутнє України, тож їх треба підтримувати.

"Тому гріш нам ціна, якщо ми не будемо їм допомагати. Спасибі автопатрулю "Майдан", що він відгукнувся на наше прохання, та й наші побратими зібрали дещо, ми хочемо надати цим сім’ям допомогу, тим самим показуючи, що треба одне одного підтримувати", - наголосив ветеран батальйону "Айдар".

Відео с прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-